راز جسد کنار سطل زباله فلاح روشن شد


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 59 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 59 ثانیه
حوادث رکنا: مردی که مدعی بود بیمار روانی بوده و اشتباهی به اتهام قتل بازداشت شده، دیروز سکوتش را شکست و به قتل اعتراف کرد.
راز جسد کنار سطل زباله فلاح روشن شد

او مدعی بود چون دوستش چهار چمدان اموال خانه‌اش را سرقت کرده، وی را کشته است.  در ادامه تحقیقات معلوم شد خانواده‌ای با حضور در پلیس آگاهی تهران گم شدن فرزند خود را اعلام کرده‌اند که با بررسی تصویر مرد گمشده و جسد کشف‌ شده معلوم شد مقتول فرزندشان است. در ادامه تحقیقات رد ۳ مرد که در زمینه سرقت لوازم خودرو و ضایعات فعالیت داشتند، به دست آمد و بعد از ۲ ماه آنها بازداشت شدند. متهمان منکر هرگونه نقش داشتن در قتل او شدند، اما در ادامه تحقیقات دو نفر از آنها بیگناه شناخته و آزاد شدند اما یکی از آنها به نام شاهین که همان فرد انتقال‌دهنده جسد بود، همچنان در بازداشت به‌سر می‌برد. او مدعی بود بیماری روحی دارد و ارواح با دستور وی دوست او را کشته‌اند. بعد از انتقال او به پزشکی‌قانونی ، کارشناسان اعلام کردند که وی چون مدت‌هاست شیشه مصرف می‌کند، دچار توهمات زیادی شده و دچار اختلال‌های روانی است و باید مدتی تا بهبود حالش در بیمارستان روانی بستری شود که او در آنجا بستری شد. با گذشت چند ماه از این ماجرا دیروز - چهارشنبه - متهم پرونده از بیمارستان روانی به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و به قتل دوستش اعتراف کرد. او درباره انگیزه‌اش ادعاهای عجیبی را مطرح کرد و گفت: من و مقتول هردو شیشه و گل مصرف می‌کردیم. ۴ سال بود با هم آشنا شده بودیم. او ضایعات و وسایل سرقتی می‌خرید و می‌فروخت. گاهی آن اموال را در خانه‌ام نگهداری می‌کرد. همین باعث شد بود که به خانه‌ام در رفت و آمد باشد اما همسرم متوجه تغییر رفتارهای این مرد مهمان شده و مدام به من می‌گفت اجازه ندهم او به خانه‌مان بیاید، چون چندمرتبه متوجه شده اموالی را از خانه‌مان سرقت کرده است. وی افزود: اما من به دوستم اعتماد داشتم، یک روز همسرم به شهرستان رفت و دوستم به خانه‌ام آمد. تا صبح شیشه مصرف کردیم و بعد بیرون رفتیم. روز بعد که بازگشتم، دیدم دوستم کلید خانه‌مان را داشته و وسایلی از آنجا سرقت کرده و در چهار چمدان گذاشته و در حال بردن آن اموال است که با او درگیر شدم، با میله آهنی ضربه‌هایی به سرش زدم که فوت شد. بعد ترسیدم و فرار کردم. جسد یک روز در خانه‌ام بود که بازگشتم. روز دوم آن را پتوپیچ کرده و در کنار سطل زباله انداختم. روزی که بازداشت شدم هم آن‌قدر شیشه مصرف کرده و دچار توهم شده بودم که واقعیت را نگفتم و در بیمارستان روانی بستری شدم. محمدجواد شفیعی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر گفت: با اعتراف متهم به قتل دوستش، برای او قرار قانونی به اتهام مباشرت در قتل عمدی صادر و او از مرکز روانی راهی زندان شد.فلاح قتل جنازه دسته : حوادث اجتماعی

راز جسد کنار سطل زباله فلاح روشن شد
4.5 (2)


احسنت. عالی مثل همیشه

1402/03/04 5 · Reply


خسته نباشید. استفاده کردیم از مطلب خوبتون

1402/03/04 4 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.