لحظه زیر گرفتن کاروان عروسی توسط کامیون


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 53 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 53 ثانیه
فیلمی وحشتناک از لحظه زیر گرفتن کاروان عروسی توسط کامیون کامیونی کاروان عروسی که برای پایکوبی در تونل توقف کرده بودند را زیر گرفت.
لحظه زیر گرفتن کاروان عروسی توسط کامیون

این تصادف حداقل ۱۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت. به نقل از فرارو، جزئیات حادثه دلخراشی که در تونلی در استان العقبه در جنوب اردن رخ داد و یک کشته و ۱۳ زخمی برجای گذاشت منتشر شده است. براساس ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، راننده یک کامیون با چند خودروی متوقف شده در تونل تصادف می‌کند. زاویه دوربین هم چهره راننده و هم جاده پیش رو را به نمایش گذاشت. در طول این ویدئو، افراد داخل تونل را می‌توان دید که از پنجره خودروهای متوقف شده خارج شده و به نظر می‌رسد یک کاروان عروسی است. کامیون که با سرعت نسبتا زیادی وارد تونل شد نتوانست به موقع ترمز کند و منجر به تصادف زنجیره‌ای شد و خسارات زیادی به بار آورد. در این ویدئو سرعت و پریشانی کامیون راننده مشهود است. این ویدئو نشان داد که راننده کامیون با سرعتی بین ۳۰ تا ۶۰ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند، همانطور که در نمایشگر سرعت کامیون نشان داده شده است. صدای فریادهای راننده چند لحظه قبل از برخورد شنیده می‌شود. در پی این حادثه، مقامات تحقیقاتی را برای تعیین علت اصلی این حادثه آغاز کردند.ماشین عروس تصادف دسته : حوادث اجتماعی

لحظه زیر گرفتن کاروان عروسی توسط کامیون
4.0 (2)


احسنت. عالی مثل همیشه

1402/03/04 5 · Reply


درود و سپاس بیکران. دمتون گرم

1402/03/04 3 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.