حرکت متفاوت و احساسی رسول خادم و پرویز پرستویی


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 2 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 2 ثانیه
پرویز پرستویی با انتشار پیامی جدید در فضای مجازی به آتش‌سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود واکنش نشان داد.
حرکت متفاوت و احساسی رسول خادم و پرویز پرستویی

حادثه آتش‌سوزی کمپ اعتیاد لنگرود که با از دست دادن تعدادی از هموطنانمان همراه شد با تحقیقات پلیس مشخص گردید که این حادثه عمدی بوده و متهم نیز چند روز قبل با اعتراف به این اقدام دستگیر شد.   
پرویز پرستویی بازیگر سرشناس سینما  و تلویزیون که در شهر لنگرود حضور پیدا کرده با انتشار تصویر زیر در صفحه اینستاگرامش نوشت: «در معیت پهلوان رسول خادم با اعضای موسسه و خانواده مهر و ماه برای عرض تسلیت به چندین خانواده داغ‌دیده که عزیزانشان، در کمپ ترک اعتیاد سوختند رفتیم. قفلی که باز نشد و آبی که نتوانست جسم سوخته بیماران مبتلا به اعتیاد را در شعله‌های آتش نجات دهد.
روایت یکی از مادران داغ‌دیده: فرزندم را خیلی دوست داشتم، حتی از همه فرزندانم بیشتر… چون مبتلا به بیماری اعتیاد بود اصرار کردم باید بری ترک کنی. قول میدم وقتی پاک شدی و برگشتی همگی کمک می‌کنیم زندگی جدیدی رو شروع کنی. او زیر بار نمی‌رفت؛ چون خیلی دوستش داشتم، زنگ زدم به مسئولین کمپ موردنظر که بیایند و پسرم را برای ترک به کمپ ببرند.
آمدند و جگرگوشه‌ام را بردند. تازه یک روز و نیم بود که در کمپ بود و این سانحه آتش‌سوزی اتفاق افتاد. و دیگر برنگشت… و الان جگرم می‌سوزد… فردای آتش سوزی به خوابم آمد گفت مادرجان! شمع روشن نکن من به اندازه کافی سوختم!
تسلیت به همه خانواده‌های داغدار کمپ ترک اعتیاد لنگرود»

منبع: خبر آنلاین


پرویز پرستویی ویدئو رسول خادم دسته : سینما

حرکت متفاوت و احساسی رسول خادم و پرویز پرستویی
4.0 (2)


خسته نباشید میگم =)

1402/08/25 5 · Reply


زنده باشید ایشالله

1402/08/25 3 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.