توئیت ها، صرفاً براساس محبوبیت و ترند موضوع در چهارچوب مباحث روز و قوانین حاکم بر کشور انتخاب شده اند و ارائه دهنده نظر و دیگاه «طرح زندگی خوب» نیستند. مسئولیت محتوی این توئیت ها بر عهده نویسندگان آن ها در شبکه های اجتماعی است.

سیامک قاسمی


آین رند فیلسوف آبژکتویست (عینیت‌گرا) جمله‌ای دارد که عجیب مناسب این روزهای ماست:
"شما می‌توانید واقعیت را نادیده بگیرید، اما نمی‌توانید پیامد‌های نادیده گرفتن واقعیت را نادیده بگیرید."

جامعه

صادق الحسینی


ایران پس از ۹۷ به فقدان #چشم‌انداز مبتلاست. ممکن است شرایط یک کشور بسیار تیره باشد ولی چشم‌اندازی ساخته شده باشد که امید را زنده نگه دارد.چشم‌انداز هر کشور محصول سیاست آن کشور است و اقتصاد بدون چشم‌انداز محکوم به زوال است.آمار میل به مهاجرت بیش از پیش این فقدان را آشکار میکند.

جامعه

الهام نداف


[ واقعیت اسفبار این است که بخشِ بزرگِ بدی‌ها را کسانی مرتکب می‌شوند که هرگز تصمیم به بد بودن یا خوب بودن نمی‌گیرند، آنها که توانایی اندیشیدن ندارند. ]
 | هانا آرنت |

جامعه

جلالیزاده


قیمت ۱دلار از عهد قاجار تا عصرامروز.۱۲۲۷- محمدشاه قاجار: ۰/۳ تومان.۱۲۸۵- مظفرالدین‌شاه: ۱تومان.۱۳۲۰- رضاشاه: ۱.۵ تومان.۱۳۵۷-محمدرضاشاه: ۷ت.۱۳۶۸-میرحسین موسوی: ۱۲۰ت.۱۳۷۶-هاشمی رفسنجانی: ۴۴۴ت.۱۳۸۴- خاتمی: ۹۰۰ت.۱۳۹۲- احمدی‌نژاد: ۳۲۶۰ت.۱۴۰۰- روحانی: ۲۵۳۰۰ت.۱۴۰۱-رئیسی: ۴۰۰۰۰تومان.

اقتصاد

mohammad darvish


لطفاً هم امضا کنیم و هم از دوستان‌مان بخواهیم تا این کارزار را امضا کرده و بدین‌ترتیب بر شمار ایرانیانی که با آبگیری عجولانه سد چم‌شیر مخالفند، بیافزاییم. ثابت کنیم که بیشماریم و حذف‌شدنی نیستیم.https://www.karzar.net/63730 

محیط زیست

ایدین سیار سریع


واقعیت‌ها و قوانین اقتصادی و اجتماعی رو نه میشه با پول خرید، نه میشه فیلترشون کرد نه علیه‌شون راهپیمایی برگزار کرد. شاید باورتون نشه ولی امکان بازداشت‌شون هم وجود نداره. در نهایت کمونه می‌کنه میره اونجا که نباید. با واقعیت نجنگید.#مهسا_امینی

سیاست

DW فارسی


دانشمند ایرانی پروفسور کاوه مدنی به ریاست انستیتوی آب، محیط زیست و بهداشت دانشگاه سازمان ملل منصوب شد. او از اول فوریه ۲۰۲۳ مسئولیت این مؤسسه را برعهده می‌گیرد. این دانشگاه اطلاعیه‌ای درباره خدمات کاوه مدنی منتشر کرد.

آموزش و پرورش

سیامک قاسمی


نه دوری که منتظرت باشم،
و نه نزدیک که در آغوشت کشم،
نه از آن منی که قلبم تسکین گیرد،
و نه از تو بی‌نصیبم که فراموشت کنم؛
تو در میانه همه چیزی …
#محمود_درویش

فرهنگ و هنر

euronews فارسی


مصرف موز نرسیده خطر ابتلا به سرطان را ۶۰ درصد کاهش می‌دهد

تغذیه سلامت

سیامک قاسمی


سطح توقعم اینقدر بالا رفته که امشب هرکاری کردم یه فایل ۵۰ مگی آپلود نشد! 

شبکه های اجتماعی


دولت اعلام کرد مخالف دسته‌بندی مردم برای ارائه خدمات است، خوشحالم که داخل این دور باطل نیفتادید و متوجه شدید که نتیجه این واکنش‌ها فقط شکاف میان مردم است، کما اینکه سالها نتیجه‌ای جز این نداشته

اقتصاد


نمیدونم چرا این خانومایی که توی آژانس هواپیمایی کار میکنن ، بِلااستثنا بیماریِ خود داف پنداریِ مزمنِ مقاوم به درمان دارن !
عزیزم تو یه کارمند ساده ای که فقط مقنعه‌ات دوتا نوار طلایی دار

جامعه


چرا طرف ایرانی مذاکره کننده نمی‌تواند تصمیم قاطعی بگیرد؟چون منافع ملی را تحت تاثیر اختلافات داخلی نموده. به لحاظ منطق منافع ملی مسأله حل شده است، ولی ترس از مسائل داخلی آنان را دچار بی‌تصمیمی می‌کند.

اقتصاد


سهم زغال‌سنگ از سال ۱۹۷۰ تا امروز در تولید انرژی الکتریسیته هنوز با اختلاف در جهان اوله و سهم نفت دائم رو به کاهش و انرژی‌های تجدیدپذیر و گاز طبیعی رو به افزایش! بنظر میاد فرصت‌های بزرگی رو سوزوندیم و بازارهای بزرگی رو چه در نفت و چه در گاز طبیعی از دست داده‌ایم!

اقتصاد


تا سه ماه دیگر جام جهانی فوتبال در جنوب خلیج‌فارس برگزار می‌شود و در شمال خلیج‌فارس، به دلیل اینکه زن‌ها را به استادیوم راه نمی‌دهند، مردها را هم راه ندادند!
توسعه نه یک اتفاق است نه یک پروسه، همه چیز از یک انتخاب شروع می‌شود.

اقتصاد


دیشب تو هیأت حاج آقا می گفت یزید آدم کافر، آدمکش، شراب خوار و سگ بازی بوده...
یخورده فکر کردم دیدم مشخصات #پوتین هم دقیقا همینه... 
تازه ما کلی براش احترام قائل میشیم و فرش قرمز هم پهن می کنیم...?
خلاصه اینکه پا شدم اومدم خونه... ?

سیاست

بازتاب توئیت های مهم
رتبه: 3.5 (2)


خیلی خوب بود. استفاده زیادی کردم

1401/01/26 رتبه: 5 · Reply


عالی و درجه یک

1401/01/26 رتبه: 2 · Reply

۴۷ صفحه ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ... آخرين »طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.