چرا آلوئه ورا باید ماده اصلی مراقبت از پوست شما باشد


ژل آلوئه ورا یکی از بهترین موارد موجود در مجموعه مراقبت از پوست شما است. از زمانی که مطالعات روی این گیاه انجام شده است ، افراد بیشتری شروع به استفاده از این ژل به عنوان یک محصول "معجزه آسا" هستند. بگذارید ببینیم چرا ژل آلوئه ورا جام مقدس محصولات مراقبت از پوست است!

تسکین سوختگی است
آلوئه ورا یک درمان عالی برای سوختگی است - از آفتاب سوختگی گرفته تا هر نوع سوختگی جزئی. با این حال ، باید تأکید کنیم که آلوئه از آفتاب سوختگی جلوگیری نمی کند - فقط بعد از بروز به تسکین آن کمک می کند. ژل گیاهی به طور طبیعی خاصیت خنک کنندگی دارد و ضدالتهاب است ، از این رو یکی از بهترین داروهای طبیعی برای تسکین پوست است. ژل آلوئه پر از آنتی اکسیدان و مواد معدنی است که به ترمیم سریع پوست کمک می کند.

پوست را مرطوب می کند
بر خلاف مرطوب کننده های فروشگاهی ، ژل آلوئه ورا پس از استفاده از آن ، یک فیلم چرب روی پوست باقی نمی گذارد. در حقیقت ، کاملاً برعکس عمل می کند - منافذ را از بین می برد و پوست را نرم می کند. علاوه بر این ، همچنین می تواند به عنوان یک درمان پس از اصلاح استفاده شود. پس به مرطوب نگه داشتن پوست و همچنین به بهبود سوختگی و بریدگی های تیغ کمک می کند. ناگفته نماند ، به درمان خشکی پوست نیز کمک می کند.

باعث بهبوی زخم می شود
این یک واقعیت شناخته شده است که آلوئه ورا برای پوست بسیار سالم است. از سوختگی تا بریدگی ، آلوئه بسیار مفید است. این امر به ویژه در مورد سوختگی های درجه یک و درجه دو بیشتر نمایان است. در واقع ، آلوئه می تواند به افزایش سرعت تولید مثل سلول های پوست تا هشت برابر کمک کند! یکی از دلایل این امر نفوذ سریعتر آلوئه به اپیدرم (لایه خارجی پوست) نسبت به آب است.

ضد پیری است
با وجود کرم ها و سرم های متنوع موجود در بازار ، احتمالاً در خصوص استفاده از محصولات ضد پیری گیج شده اید. خوب ، ژل آلوئه ورا به وفور ویتامین C ، ویتامین E و بتاکاروتن دارد. این بدان معنی است که به طور طبیعی یک ژل ضد پیری است. علاوه بر این ، آلوئه دارای خواص ضد میکروبی است و همچنین ضد التهاب است. این به کاهش لکه های پوستی و خطوط پیری کمک می کند. گویا همه اینها کافی نیست ، آلوئه همچنین به افزایش تولید کلاژن در بدن کمک می کند که خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. به این معنی که باعث جوانتر و سفت تر شدن پوست می شود.

عفونت و آکنه را کاهش دهید
افرادی که از آکنه رنج می برند ، تسکین مورد نیاز ژل آلوئه ورا را پیدا خواهند کرد. به پاکسازی آرام پوست کمک می کند. البته خاصیت ضد میکروبی آن بدون ایجاد آسیب به پوست به درمان جوش ها کمک می کند. علاوه بر این ، آلوئه یک ضد عفونی کننده است که از باکتری محافظت می کند. آلوئه ورا همچنین حاوی پلی ساکاریدها و جیبرلین ها است - اینها به رشد سلول های جدید کمک می کند در حالی که التهاب و قرمزی پوست را کاهش می دهد. گویا این کافی نیست ، آلوئه همچنین به عنوان قابض عمل می کند که سبوم ، میکروب ها و خاک اضافی منافذ را از بین می برد.

لکه های صورت را سبک می کند
همانطور که اکنون می دانیم ، آلوئه ورا حاوی موادی است که به تقویت تولید مثل سلول های پوستی ، کاهش قرمزی و مبارزه با التهاب پوست کمک می کند. در نتیجه ، آلوئه می تواند با تسکین تحریک و قرمزی در ایجاد لکه های پوستی به پوست کمک کند تا سلولهای پوستی جدید را جایگزین سلولهای زخمی کند. به طور طبیعی ، هیچ راه حل جادویی برای تمام مشکلات پوستی وجود ندارد ، اما آلوئه ورا یک راه حل طبیعی در دسترس است!


دسته : تناسب اندام 3/5.00
کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.