سالم ترین سبزیجات سبز برای شما


هر روز نیاز ما به خوردن سبزیجات سبز بیشتر و بیشتر می شود. این سبزیجات فقط حاوی تمام ویتامین های محلول در آب یا محلول در چربی نیستند که شما برای روزتان نیاز دارید ، بلکه حاوی ویتامین های خاص و پروتئین و کلسیم نیز هستند. آنقدر که حتی ممکن است از مقدار موجود در شیر یا گوشت بیشتر باشد! بهترین مزیت در مورد سبزیجات این است که فاقد چربی هستند و کاملاً فاقد کلسترول هستند. ممکن است برخی را بیشتر از دیگران ترجیح دهید ، اما باید همه آنها را حتی برای چشیدن طعمشان امتحان کنید.

اسفناج
اسفناج فقط یک ماده غذایی خوشمزه در سالادها یا املت شما نیست ، بلکه ویتامین ها و مواد معدنی اضافی زیادی نیز دارد. اسفناج به دلیل بهبود بینایی ، تقویت شناخت و تمرکز ، حفظ عملکرد کبد و بهبود کاهش وزن شناخته شده است.

کنگر فرنگی
کنگر فرنگی همه کارها را انجام می دهد. آنها با سرطان پستان ، پیری و سم زدایی از بدن و بیماری های انسانی مقابله می کنند. آنها منبع شگفت انگیزی از فیبر هستند و همه جا را می توانید با آن ها کنید. شما می توانید آنها را به راحتی و بصورت خام ، بخارپز ، آب پز ، پخته یا تفت داده شده آن را بخورید، نتیجه این است که آنها دیوانه وار خوشمزه و سالم هستند!

کلم بروکلی
خوب ، چه کسی کلم بروکلی را دوست ندارد؟ کلم بروکلی یکی از سبزیجاتی است که می توانید در هر زمان و به هر شکلی بخورید. سبزیجات در مبارزه با بیماری هایی مانند چاقی ، دیابت ، بیماری های قلبی ، سرطان و موارد دیگر بسیار عالی عمل می کنند. عطر و طعم تلخی ندارد و می تواند یک پیش غذای عالی ، غذای کناری یا حتی یک پایه سالاد باشد. بچه های شما ممکن است در امتحان کلم بروکلی مردد باشند اما با بزرگتر شدن این مسئله ممکن است تغییر کند.


دسته : تناسب اندام 4.5/5.00
کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.