راهنمای مبتدیان برای سفرهای بین المللی


شکی نیست که سفر بهترین تجربه های زندگی را به شما می دهد. این یکی از موارد عالی است که می تواند فوراً زندگی شما را تغییر دهد - برای بهترشدن. با این حال ، برای برخی از افراد ، سفرهای بین المللی ممکن است کمی دلهره آور باشد ... مخصوصاً اگر این کار را به تنهایی انجام می دهید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم سفرهای خود را آسان تر و بسیار سرگرم کننده تر انجام دهید. به این نکات عالی نگاه کنید.

بودجه خود را در نظر بگیرید
قبل از اینکه یک سفر بزرگ را برنامه ریزی کنید ، قطعاً باید مبلغی را که در نظر دارید یا می خواهید هزینه کنید ، در نظر بگیرید. به هیچ وجه تحت فشار قرار نگیرید که از گرانترین جاذبه های گردشگری دیدن کنید یا در هتلهای مجلل اقامت کنید. قبل از سفر تا جایی که می توانید پس انداز کنید ، هنوز هم می توانید یک سفر به یاد ماندنی و بدون سر و صدا داشته باشید.

با جایی آسان شروع کنید
در سراسر دنیا مکان هایی وجود دارد که سفر به آنها راحت تر است و اگر اولین بار است که به خارج از کشور سفر می کنید ، بهتر مقاصد آسانتری را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، مکانی را انتخاب نکنید که دورترین یا سخت ترین مکان برای رسیدن به آن باشد و یا مقصدی توریستی نباشد.

برنامه سفر
هنگامی که مقصد خود را انتخاب کردید ، زمان آن فرا رسیده است که برنامه ریزی سفر خود را انجام دهید. اگر در سفرهای بین المللی مبتدی هستید ، اکیداً توصیه می کنیم این کار را کاملاً محافظه کارانه انجام دهید. لازم نیست که تا کوچکترین جزئیات برنامه ریزی کنید. بهتر است از قبل بررسی کنید که آیا می توانید کوپن یا تخفیف در رستوران ها یا جاذبه های اصلی گردشگری دریافت کنید. همچنین چند برنامه عالی نظیر نقشه های راه، مقاصد و راهنماهای کشور مقصد وجود دارد که می توانید دانلود کنید و در طول سفر به شما کمک شگفت انگیزی می کند.

کوله پشتی سبک
این اغلب یکی از سخت ترین کارها برای انجام دادن هنگام مسافرت است ، اما اگر این کار را انجام دهید از خودتان بسیار سپاسگزار خواهید بود. بیشتر مردم فکر می کنند ، "اوه اما این عالی به نظر می رسد" یا "من فقط ممکن است به این نیاز داشته باشم". از توصیه ما استفاده کنید ، اگر اخیراً آن را نپوشیده اید یا فکر می کنید ممکن است به آن کالا نیاز داشته باشید ، آن را بسته بندی نکنید. این باعث صرفه جویی در فضا و وزن شما می شود.

تحقیق و دانلود برنامه های خوب
این همیشه لازم نیست اما قطعاً مفید خواهد بود. هزاران برنامه عالی وجود دارد که به شما کمک می کنند هم قبل و هم در طول سفر. دو برنامه اصلی که باید دانلود کنید Google Translate Google Maps است ... هیچ چیز بدتر از گم شدن در کشوری نیست که انگلیسی معمولاً صحبت نمی شود. از رزرو پرواز تا تبدیل ارز ، لیست بی پایانی است و این برنامه ها بدون شک کمک زیادی به شما خواهند کرد.

مراقب باشد
از نظر بسیاری از افراد ، ایمنی ممکن است چندان نگرانی بزرگی نباشد. اما هنگام مسافرت ، همه کشورها ایمن نیستند و همه افرادی که ملاقات می کنید صادق نیستند. این بدان معنا نیست که شما باید از همه چیز و همه، ترس داشته باشید یا احتیاط کنید ، اما آنچه ما می گوییم این است که باید مراقب باشید - به ویژه در مکانی که با آن آشنا نیستید. با تمام اشیا با ارزش خود و مقدار زیادی پول نقد سفر نکنید و اگر این یک الزام است ، چمدان خود یا قفلش را باز نکنید!


دسته : جهانگردی 3/5.00
کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.