رمانتیک ترین شهرهای جهان برای گذراندن روز ولنتاین


فوریه اینجاست و عاشقانه ها در هوا! از کلاسیک های کلیشه ای تا فرارهای عجیب و غریب ، شهرهایی رمانتیک و شگفت انگیز در سراسر جهان وجود دارند که تجربه خوب روز ولنتاین را به شما و شریک زندگی خود ارائه می دهند. بنابراین ، اگر قادر هستید ، چرا به یکی از این شهرهای رمانتیک سر نمی زنید تا عاشقانه ها را از سر بگیرید و در حالی که روز عشق را جشن می گیرید ، وقت با کیفیتی را با نیمه خود سپری کنید؟

بالی ، اندونزی
بالی یکی از محبوب ترین و بهترین شهرهای جهان است ، به خصوص اگر می خواهید بهترین تجربه روز ولنتاین را بدست آورید. بالی از آبشارهای آرام ، آبهای آبی بلورین ، معابد باورنکردنی و فرهنگ غنی و پر جنب و جوش برخوردار است ، شما و همسرتان خواهان ماندگاری بیشتر از روز ولنتاین در آنجا خواهید بود.

ونیز ، ایتالیا
هیچ لیستی از این دست بدون یکی از عاشقانه ترین شهرهای اروپا کامل نمی شود. ونیز به دلیل موقعیت عاشقانه زیبا و تاریخ غنی خود بسیار شناخته شده است. سواری دوست داشتنی با گوندولا در کانال ها آرزوی هر زوجی است که به چشمان یکدیگر خیره می شوند و از همه تصاویر خیره کننده ای که می توانند بگیرند چیزی نمی گویند. همچنین کافه های جالب و کوچه های جذاب بسیاری وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید. در ماه فوریه ، درجه حرارت ونیز در درجه خنک تری قرار دارد که بهانه خوبی برای جمع شدن دور یکدیگر است.

سانتورینی ، یونان
سانتورینی فوق العاده زیبا اغلب یکی از عاشقانه ترین مقصدهای کره زمین محسوب می شود. این مقصد محبوب ماه عسل با دریاهای فیروزه ای باشکوه ، سواحل شنی سفید با معماری خیره کننده پشتیبانی می شود و همچنین قرار بی نظیر روز ولنتاین را رقم می زند. چندین استراحتگاه یا ویلای مختلف عاشقانه برای انتخاب وجود دارد ، فقط مطمئن شوید که تصویر غروب خورشید نفس گیر را می گیرید.

پاریس، فرانسه
بدون شک ، پاریس آخرین شهر عاشقانه هاست. و اگر موفق به بازدید از این مقصد محبوب اروپایی نشده اید ، ممکن است بهترین زمان باشد (اگر قادر به انجام چنین کاری هستید). در حالی که برخی ممکن است فکر کنند اینجا کلیشه ای است ، پاریس واقعاً شهر عشق است. در خیابان های شگفت انگیز دست در دست پرسه بزنید یا در یک شام خوشمزه روز ولنتاین در یکی از رستوران های معتبر پاریس لذت ببرید. و مطمئناً ، شما باید از برج ایفل دیدن کنید ، اگر شب به بالای آن بروید ، شاهد منظره ای نفس گیر خواهید بود.

سانفرانسیسکو ، ایالات متحده آمریکا
اگر در حال حاضر ساکن ایالات متحده هستید و برای خارج از کشور گزینه ای نیست ، چرا در سانفرانسیسکو را انتخاب نمی کنید؟ این شهر به عنوان یکی از رمانتیک ترین شهرهای آمریکا رتبه بندی شده است. یک فعالیت ضروری باید پیاده روی در عرض پل گلدن گیت ، ترجیحاً هنگام غروب خورشید باشد. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، این شهر طلایی همچنین بهترین گزینه های غذایی را در گوشه و کنار خود دارد. بدون شک این روز ولنتاین به یاد خواهد ماند.


دسته : جهانگردی 3/5.00
کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.