امتحان کردن غذاهای لذیذ محلی در سفر به پرتغال

پرتغال نه تنها یک مکان چندان معمول برای بازدید نیست، بلکه بیشتر آمریکایی ها نمی توانند نام یک غذای پرتغالی را به درستی بخوانند. شاید به این دلیل است که آنها در معرض فرهنگ پرتغالی نبوده اند، اما زمان آن فرا رسیده است که پرتغال و غذاهای آن در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر محبوبیت پیدا کند. غذای پرتغالی به غذاهای دریایی و با ادویه های زیاد معروف است. در اینجا برخی از غذاهای لذیذی که باید هنگام بازدید از پرتغال امتحان کنید آورده شده است.

۱ از ۶ : خورش پرتغالی Cozido a PortuguesaCozido a Portuguesa یکی از معروف ترین و محبوب ترین غذاهایی است که شامل گوشت ، سوسیس و سبزیجات است. بهترین قسمت Cozido a Portuguesa این است که هر منطقه خاص خود را دارد ، بنابراین می توانید آن را در هر جایی که به پرتغال سفر می کنید امتحان کنید تا ببینید تأثیر مناطق بر روی غذا چگونه است.
كوزیدو پرتغالی كه در شمال شرقی پرتغال پیدا می شود  دارای سوسیس نان شده به نام farinjeira ، سس خون به نام morcela و سوسیس مخلوط با نان و بازی به نام alheira است. با این حال، در آلگریو، کوزیدویی با نعناع و سیب زمینی پیدا خواهید کرد.


دسته : 3.5/5.00

۱ از ۶
< بعدی


کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.