چه کسی باور می کند این روابط با خیانت تمام شده؟


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 5 ثانیه
یکی از تلخترین اتفاقاتی که می تواند در زندگی برای زن و مرد؛ رخ بدهد،«خیانت» است. این احساس ویرانگر می تواند تا سال های سال دید ما را نسبت به زندگی و دیگر افراد خدشه دارد کند. بسیاری دیگر نمی توانند این زخم را کنار بگذارند و سایه این ترس آنها را از ادامه یک زندگی روشن دور می کند، برخی با این ترس روابطشان را خراب می کنند و البته در این میان، کسانی هم هستند که از این دَره سخت می گذرند و زندگی بهتری را با شناخت درست تری رقم می زنند.
یکی از باورهای اشتباهی که در بسیاری از ما وجود دارد این است که «به زیبارویان خیانت نمی شود و یا کمتر خیانت می شود» اما کافی است سری بچرخانیم و ببینیم اگر خیانت به زیبارویان بیشتر از دیگران نباشد، کمتر هم نیست.
مطلبی که در ادامه می خوانید درباره زنانی است که از زیبایی و جذابیت زیادی برخوردارند و به آنها خیانت شده؛ به انضمام این نکته که؛ ما افرادی را انتخاب کردیم که بعد از شکستن قلب شان، نه تنها از این مرحله گذشتند و از منطقه امنی که با حصار ترس ساخته بودند، بیرون آمدند که تبدیل به شگفت انگیزترین نسخه از خودشان شدند.

۱ از ۶ : جنیفر آنیستون و بردپیتجنیفر آنیستون و بردپیت
جنیفر آنیستون مدت‌هاست که تیترهای رسانه‌های زن‌ستیز را تحمل می‌کند که از ناتوانی او در نگه داشتن یک مرد به گونه‌ای ابراز تاسف می‌کنند؛ انگار که حفظ یک مرد در رابطه تنها دستاورد تعیین‌کننده زندگی یک زن است.
جنیفر اما هرچه سنش بالاتر می رود؛ بی توجهی بیشتری به آنها و تیترهای زردشان نشان می دهد و با روالی که در زندگی اش دارد؛ به طرفدارانش نشان می دهد که چطور می شود روی خواست های شخصی و احساس خوشبختی حتی در زیر نور دوربین های پاپاراتزی ها تمرکز کرد.
او در مصاحبه هایی که داشته درباره چیزهایی که باعث می شود در زندگی احساس رضایت داشته باشد بحث می کند و نه موارد منفی. جنیفر آنیستون که جزو ده بازیگر زن جذاب دنیا بوده است با ثروت خالص 200 میلیون دلاری اش، زندگی اش را با تلاش برای تناسب اندام بی عیب و نقص ، انجام یوگا با دوستان و حفظ حالت ورزشکارانه بدنش، حالِ خوب بخشیده است.
اما هیچکدام از ما نمی‌توانیم فراموش کنیم که او چطور پس از شکست رابطه اولش با برد پیت دچار دوره ای دوری و افسردگی شد و ما هم قلبمان برای او درد گرفت.
خصوصا اینکه برد پیت و آنجلینا جولی – آقا و خانم اسمیت معروف- باهم ازدواج کردند و مدام عشق شان را به تصویر می کشیدند. شاید جالب است بدانید که جنیفر دیدگاهش نسبت به روابطی که داشته چگونه است. او نه تنها خودش را یک شکست خورده در عشق نمی داند که در مصاحبه با مجله معروف PEOPLE می گوید:«واقعیت این است که احساس می‌کنم در عشق بسیار خوش شانس بوده‌ام»


: چهره ها و سبک زندگی

۱ از ۶
بعدی

چه کسی باور می کند این روابط با خیانت تمام شده؟
5.0 (2)


موضوع جالبی بود

1402/02/15 5 · Reply


درود به روحتون =)

1402/02/15 5 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.