قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

دونالد ترامپ محبوبیت جوانان را هم به دست آورد


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 28 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 28 ثانیه
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد، جو بایدن در رقابت با دونالد ترامپ در یک انتخابات فرضی در میان گروه رای‌دهندگان جوان بازنده است.
دونالد ترامپ محبوبیت جوانان را هم به دست آورد
ترامپ محبوب جوانان شد/ بایدن از محبوبیت افتاد  نظرسنجی جدیدی که از سوی شبکه ان.بی.سی نیوز برگزار و نتایجش روز یکشنبه منتشر شد نشان داد جو بایدن در میان گروه رای‌دهندگان ۱۸-۳۴ سال ۴۲ درصد رای کسب‌ می‌کند، در حالی که در مقایسه دونالد ترامپ ۴۶ درصد رای به دست می‌آورد. این نظرسنجی به معنی هشدار اولیه به کارزار جو بایدن از بابت روند فاصله گرفتن رای‌دهندگان جوان از او، با نزدیک شدن به موعد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ است. به نوشته پایگاه یو.اس.ای تودی، در انتخابات سال ۲۰۲۰ گروه رای‌دهندگان جوان یکی از بلوک‌های رای‌دهنده موثر بر پیروزی جو بایدن در این انتخابات بودند. طبق یک نظرسنجی برگزار شده از رای‌دهندگان از سوی شبکه ان.بی.سی نیوز در سال ۲۰۲۰ مشخص شد که بایدن در رقابت میان گروه رای‌دهندگان ۱۸-۲۹ سال با اختلاف بیش از ۲۰ درصد به پیروزی رسید. با این وجود میزان برتری دونالد ترامپ بر جو بایدن در این بلوک رای‌دهنده در چارچوب ضریب خطای نظرسنجی در این بلوک یعنی منفی یا مثبت ۶.۲ درصد قرار می‌گیرد. طبق نظرسنجی ان.بی.سی نیوز، جو بایدن در رقابت فرضی با ترامپ در میان کل رای‌دهندگان از همه گروه‌های سنی با اختلاف کوچک دو درصد از رقیب جمهوری‌خواهش شکست خورده و در این بخش ترامپ ۴۶ درصد و بایدن ۴۴ درصد رای کسب کردند. بایدن در نظرسنجی یکی از کمترین درصدهای محبوبیت معادل ۴۰ درصد را به دست آورد. ۵۷ درصد از رای‌دهندگان گفتند ریاست جمهوری بایدن را تایید نمی‌کنند. همچنان که جنگ بین حماس و رژیم صهیونیستی ادامه دارد، ۶۲ درصد از پاسخگویان این نظرسنجی شامل ۳۰ درصد از دموکرات‌ها گفتند مدیریت سیاست خارجی توسط بایدن را تایید نمی‌کنند. همچنین ۵۶ درصد از رای‌دهندگان اظهار کردند، با مدیریت بایدن در قبال جنگ حماس و رژیم صهیونیستی مخالفند. طبق این نظرسنجی ۵۱ درصد از رای‌دهندگان دموکرات گفتند، به اعتقاد آنها ارتش رژیم صهیونیستی به حماس پاسخی افراطی داده اما در مقام مقایسه ۲۷ درصد مدعی شدند پاسخ این رژیم موجه است. ضریب خطای کلی این نظرسنجی منفی یا مثبت ۳.۱ درصد است. منبع: ايسنا


دونالد ترامپ جو بایدن دسته : سیاست

دونالد ترامپ محبوبیت جوانان را هم به دست آورد
4.0 (2)


میشه مطلب کاملتری بذارید. ممنون میشم

1402/08/30 5 · Reply


درود بی کران و تشکر

1402/08/30 3 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.