قیمت (دلار)تفییرعنوان

زمان فروش بلیت قطار تهران کربلا اعلام شد


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 58 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 58 ثانیه
خبرآنلاین: مدیرعامل راه آهن اعلام کرد: مرحله جدید فروش بلیت قطار ترکیبی تهران- کربلا برای قطار‌های بازه زمانی آذرماه از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز می‌شود.
زمان فروش بلیت قطار تهران کربلا اعلام شد
  زمان فروش بلیت قطار تهران-کربلا اعلام شد به گزارش وزارت راه و شهرسازی، سید میعاد صالحی از آغاز مرحله جدید فروش بلیت قطار ترکیبی تهران کربلا از ساعت ۱۰ صبح امروز (دوشنبه ۲۹ آبان) برای قطار‌های بازه زمانی آذر ماه خبر داد. معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نحوه سیر قطار ترکیبی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قطار ترکیبی تهران کربلا روز‌های شنبه از ایستگاه تهران حرکت می‌کند و مسافرین پس از عبور از مرز شلمچه، با اتوبوس از شلمچه تا بصره را طی و از آنجا مجددا با قطار تا کربلا سیر خواهند کرد صالحی افزود: قطار برگشت نیز از شهر کربلا صبح روز‌های شنبه هر هفته به سمت بصره و از آنجا با اتوبوس به مرز شلمچه و از شلمچه تا ایستگاه نهایی تهران به وسیله قطار حرکت می‌کند. مدیرعامل راه‌آهن در خصوص نوع قطار‌های مورد استفاده نیز گفت: قطار داخل ایران برای همه مسافران ۴ تخته ۴ ستاره و در داخل عراق انواع اتوبوسی درجه ۱، اتوبوسی وی آی پی و کوپه‌ای است. گفتنی است هموطنان گرامی می‌توانند از زمان تعیین شده با توجه به نکات مربوطه از جمله دارا بودن گذرنامه معتبر از طریق وبگاه www.rai.ir به صورت اینترنتی و یا به طور همزمان از طریق دفاتر فروش حضوری به خرید بلیت اقدام کنند


فروش بلیت قطار دسته : حمل و نقل

زمان فروش بلیت قطار تهران کربلا اعلام شد
4.0 (2)


عالی

1402/08/29 5 · Reply


خیلی خوب بود

1402/08/29 3 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.