قیمت (دلار)تفییرعنوان

چهارشنبه؛ طرح فروش ون وانا


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 43 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 43 ثانیه
با اعلام شرکت ایران خودرو دیزل، در راستای مشتری‌مداری و تنظیم بازار، طرح فروش ون وانا از روز چهارشنبه مورخ 1 آذرماه آغاز خواهد شد.
چهارشنبه؛ طرح فروش ون وانا
بر این اساس ثبت‌نام ون وانا 3TZ  از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه یکم آذرماه ۱۴۰۲ به‌صورت اینترنتی و صرفا از طریق سایت فروش رسمی شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد پذیرفت. این طرح به صورت پیش‌فروش پیش‌بینی شده و جزییات و شرایط فروش متعاقبا در بخش‌نامه‌های فروش اعلام خواهد شد. ون وانا ایران خودرو دیزل، پرفروش‌ترین ون بازار ایران است که به موتور ۱۵۰ اسب بخاری 3TZ با تکنولوژی تویوتا مجهز بوده و مطابق با استاندارد آلایندگی یورو پنج است. از جمله دیگر امکانات این محصول می‌توان به سیستم TPMS (نمایش دهنده فشار باد تایرها)، دریچه خروج اضطراری از سقف، کولر و بخاری (جلو و عقب کابین به صورت مستقل) و ترمز دو مداره هیدرولیکی، جلو دیسکی و عقب کاسه‌ای مجهز به EBD (سیستم توزیع متعادل نیروی ترمز)، ABS (سیستم ترمز ضد قفل) و ESP (سیستم کنترل الکترونیکی پایداری) اشاره کرد. منبع Car.ir


ون وانا طرح فروش دسته : حمل و نقل

چهارشنبه؛ طرح فروش ون وانا
5.0 (2)


فوق العاده اید

1402/08/29 5 · Reply


خدا قوت و خسته نباشید

1402/08/29 5 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.