قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

انتقاد تند روزنامه اصولگرا از امنیتی شدن فضای مترو


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 40 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 40 ثانیه
چه کسی گفته با امنیتی شدن فضای متروی تئاتر شهر، وضعیت حجاب بهبود پیدا می‌کند؟ به گزارش «طرح زندگی خوب»، روزنامه فرهیختگان از امنیتی شدن فضای اطراف متروی تئاتر شهر به دلیل حضور حجاب‌بانان انتقاد کرده است.
انتقاد تند روزنامه اصولگرا از امنیتی شدن فضای مترو
این روزنامه نوشت: با خروج کشور از وضعیت امنیتی پاییز ۱۴۰۱ باید به بازسازی ارتباط اجتماعی با نهاد قدرت متمرکز شد و به این مساله که تحول در ساختار حکمرانی هم ایده‌ای عقلانی و هم مشارکت همه سلایق نخبگان و بدنه مردمی را می‌خواهد توجه کرد. کاری مثل حجاب‌بان‌های متروی تئاترشهر اگر برای ارزش شرعی حجاب است چرا فقط در یک نقطه ایران انجام می‌شود؟ کدام پیمایش اجتماعی از اثر مثبت این‌گونه کارها روی بهبود حجاب گفته‌اند؟ کارهایی نمادین مثل ماجرای متروی تئاترشهر فقط پیام‌رسانی است که می‌گوید ایده‌ای نداریم! اثر منفی این پیام‌رسان اما حفظ فضای پاییز ۱۴۰۱ در محیط اجتماعی است. چالشی که شکاف‌های اجتماعی را آماده تبدیل به گسل‌های سیاسی می‌کند. وضعیتی متضاد با نیازهای جامعه ایران.اشتراک‌گذاری


مترو بی حجابی بدحجابی حجاب بان دسته : جامعه

انتقاد تند روزنامه اصولگرا از امنیتی شدن فضای مترو
3.5 (2)


خسته نباشید. عالی

1402/08/29 5 · Reply


موضوع جالبی بود

1402/08/29 2 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.