قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

صادق محصولی ثروت کلانش را از کجا آورده است؟


مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه و 44 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه و 44 ثانیه
عباس امیری فر، از چهره های حاضر در دولت محمود احمدی نژاد که این روزها در جبهه مخالف او قرار گرفته به خبرآنلاین، می‌گوید: مردم سوال دارند صادق محصولی این ثروت بی حد و حصر را از کجا آورده است؟ به گزارش «طرح زندگی خوب»، صادق محصولی چند روز پیش یارانش را گردهم آورد تا هم به بهانه حمایت از رئیسی برای دولت تعیین تکلیف کند هم برای دیگر اصولگرایان خط و نشان بکشد.
صادق محصولی ثروت کلانش را از کجا آورده است؟
او در این نشست مُهر تاییدی بر پروژه خالص سازی این جبهه زد و خواستار آن شد که دولت در خالص سازی سرعت خود را بیشتر کند. این اظهارات واکنش هایی به دنبال داشت، از حسام الدین آشنا که اظهارات محصولی را تعبیر به «صادق محصولی سالاری» کرد تا سوال محمد مهاجری درباره اموال و ثروت محصولی. به نقل از خبرآنلاین، حقیقت پور چهره اصولگرا هم خالص سازی را قاتل شایسته سالاری دانست و ظریفیان چهره اصلاح طلب هم تاکید کرد خالص سازها به دنبال بسته تر کردن فضا هستند.

جبهه پایداری با ثروت بی حد و حصر محصولی باقی مانده است

در همین راستا، عباس امیری فر، که روزگاری با صادق محصولی زیر سقف دولت احمدی نژاد همکار بوده اند، درباره نفوذ خالص سازها و مشخصا جبهه پایداری در دولت رئیسی، اظهار کرد: من نمی‌توانم قطعی بگویم پایداری‌ها در دولت سیزدهم نفوذی دارند یا نه اما افرادی هستند که با مجموعه دولت ارتباطاتی دارند که شاخص ترینش مسئول تامین اجتماعی، میرهاشمی موسوی بوده که از جبهه پایداری است. وی افزود: پایداری در زمان حیات آیت الله مصباح بود وجهه ای داشتند اما بعد از او وجهه خاصی ندارند، مخصوصا با حضور آقای محصولی که به مولتی میلیاردر مشهور شده است و جبهه پایداری اگر توانسته روی پای خودشان بایستند قطعا به خاطر ثروت بی حد و حصر آقای محصولی است. اما در نهایت فکر نکنم او هم وجهه‌ای داشته باشد. این فعال سیاسی تصریح کرد: این جریان الان هم اگر در انتخابات مستقل شرکت کنند و لیست جدا دهند، فکر نکنم بتوانند موفق شوند و با توجه به عملکرد و تندروی هایی که دارند، بتوانند کار خاصی را انجام دهند.

محصولی کاندیدا شود کسی به او رای نمی‌دهد/ مردم می‌پرسند آن خانه آنچنانی در اقدسیه از کجا آمده!

امیری فر تاکید کرد: خود آقای محصولی بین مردم وجهه ای ندارد و اگر هم کاندیدا شود کسی به او رای نمی دهد. مردم الان مشکلات اقتصادی فراوانی دارند و می گویند که آقای محصولی، شما چه کمکی به مردم کردید؟ این ثروت بی حد و حصر و خانه آنچنانی در اقدسیه و ملک و املاک و ثروت بی نهایت خود را از کجا آورده ای؟ مردم در این موارد سوال دارند.

محصولی پشت آقاتهرانی مخفی شده است

وی ادامه داد: این فرد اکنون پشت چهره هایی مثل آقاتهرانی و آقای رجبی مخفی شده و قطعا می دانید که پایداری ها در دوره های گذشته هم اینگونه بودند. خیلی تلاش کردند که چند نماینده داشته باشند و حتی یکی دوسهمیه از اصولگرایان گرفتند. این چهره سیاسی خاطر نشان کرد: جبهه پایداری در میان مردم هم وجهه ای ندارند به ویژه بعد از رحلت آیت الله مصباح که شخصیت باارزشی بودند و مقام معظم رهبری فرمودند از نظر اندیشه ها، مطهری دوم هستند. الان هم اگر آیت الله مصباح بودند با تندروی های شان و حتی وجود خود آقای محصولی در این تشکل مخالفت می کردند. در واقع اینها محلی از اعراب نداشته و نخواهند داشت.

نفوذ افراد وابسته به محصولی در تامین اجتماعی و وزارت رفاه

به گفته امیری فر، افرادی در تامین اجتماعی و وزارت رفاه وابسته به این جریان سمت هایی دارند. وی معتقد است: با این حال بعید می دانم این افراد به نوعی دولت را در دست داشته باشند و آقای رئیسی از این اشخاص استفاده کند چراکه از تندروی هایشان اطلاع دارد. مواضع این افراد هم متزلزل است و مواضع قاطعی ندارند. زمانی در دوره آقای احمدی نژاد پست و مقام داشتند، محصولی هم در وزارت کشور با یک رای شکننده ای مسئولیت گرفت.

محصولی عملکرد خوبی در وزارت کشور نداشت

این فعال سیاسی تاکید می کند: در ماجرای سال ۸۸ عملکرد محصولی در وزارت کشور مناسب نبود. اگر کسی مدیریت قویتری در وزارت کشور آن زمان داشت، شاید آن اتفاقات رخ نمی داد و کمتر تنش ایجاد می شد بنابراین فکر نکنم آقای رئیسی بتواند به عنوان شاخص از این چهره ها استفاده کند. گرچه آنها تلاش و رایزنی می کنند تا کسانی را در دولت داشته باشند، ولی با پیوستن احمدی نژاد به تاریخ اینها هم دیگر بولد نیستند، با تمام شدن احمدی نژاد این افراد هم تمام شدند. امیری فر خاطر نشان کرد: قطعا اگر جبهه پایداری هنوز سرپاست به خاطر مسائل مالی بی حد و حصر آقای محصولی است اما مردم سوال دارند از کجا این ثروت را به دست آوردید؟ باید خود ایشان بیایند و بگویند که این همه ثروت بی حد و حصر از کجا آورده اند؟

اشتباه بزرگ احمدی نژاد

وی در پایان گفت: یکی از اشتباهات بزرگ آقای احمدی نژاد در دوران خود که وجهه اش را هم خراب کرد، وجود چنین شخصی در دولتش بود. مردم سوال دارند که شما که بحث عدالت می کنید این ثروت را از کجا آوردید. زمانیکه متوجه شد، دیگه کار از کار گذشته بود. بنابراین فکر نکنم حتی اصولگراهایی که می خواهند در انتخابات شرکت کنند، مثل گذشته با پایداری ها ائتلاف کنند. همین الان هم ساز پایداری ها ساز جدایی است پس باید صبر کنیم ببینیم موضعشان تغییر می کند یا خیر. اشتراک‌گذاری


محمود احمدی نژاد عباس امیری فر صادق محصولی جبهه پایداری دسته : سیاست

صادق محصولی ثروت کلانش را از کجا آورده است؟
3.5 (2)


بسیارعالی بود

1402/08/29 5 · Reply


بسیار عالی بود

1402/08/29 2 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.