قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

حمایت ویژه ونزوئلا از تحریم نفتی اسرائیل


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 58 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 58 ثانیه
مهر: وزیر امور خارجه ونزوئلا امروز اعلام کرد که کشورش به منظور توقف جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در نوار غزه از تحریم نفتی اشغالگران قدس حمایت می‌کند.
حمایت ویژه ونزوئلا از تحریم نفتی اسرائیل
  حمایت ویژه ونزوئلا از تحریم نفتی اسرائیل به نقل از سانا، «ایوان گیل پینتو» (Yvan Gil Pinto) وزیر امور خارجه ونزوئلا امروز یکشنبه اعلام کرد که کشورش از تحریم نفتی رژیم صهیونیستی به منظور توقف جنایات این رژیم علیه فلسطینیان در نوار غزه حمایت می کند. خبرگزاری نووستی امروز گزارش داد که وزیر امور خارجه ونزوئلا آنچه که مردم فلسطین در غزه از آن رنج می برند را «جنایت» و نقض تمام توافقات بین المللی در مورد حقوق بشردوستانه توصیف و تأکید کرد که اشغالگران قدس در حال نسل کشی هستند و ونزوئلا بر برقراری آتش بس بدون قید و شرط اصرار دارد. وی با اشاره به اینکه کاراکاس به اسرائیل نفت صادر نمی کند و روابط دیپلماتیک با این رژیم ندارد، تاکید کرد که کشورش از هر اقدامی که در سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) برای حل وضعیت غزه اتخاذ شود، حمایت خواهد کرد. در چهل و چهارمین روز از آغاز عملیات طوفان الاقصی، جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل به شدت مناطق مختلف نوار غزه به ویژه مناطق شمالی این باریکه را هدف حمله‌های هوایی خود قرار دادند. دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه اعلام کرد که از آغاز حملات ارتش رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون ۱۳۰۰۰ فلسطینی از جمله ۵۵۰۰ کودک و ۳۵۰۰ زن به شهادت رسیده‌اند.


ونزوئلا اسرائیل دسته : سیاست

حمایت ویژه ونزوئلا از تحریم نفتی اسرائیل
3.5 (2)


عالی بود. ممنون از زحماتتون

1402/08/29 5 · Reply


خسته نباشید و خدا قوت خدمت عوامل محترم سایت

1402/08/29 2 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.