قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

المیادین: یمن یک کشتی اسرائیلی را در دریای سرخ توقیف کرد


مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه و 7 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه و 7 ثانیه
برخی رسانه‌ها از جمله العربیه عصر دیروز مدعی شدند انصارالله یمن یک کشتی اسرائیلی به نام «گلکسی لیدر» با ۲۲ سرنشین را در اختیار گرفته است.
المیادین: یمن یک کشتی اسرائیلی را در دریای سرخ توقیف کرد
  شبکه خبری المیادین نیز دقایقی بعد، به نقل از منابع موثق گزارش داد «نیرو‌های دریایی یمن موفق شدند یک کشتی صهیونیستی را در عمق دریای سرخ توقیف کنند».   المیادین خبر داده ۵۲ نفر در این کشتی اسرائیلی، بازداشت شده‌اند.   منابع موثق یمنی تأکید کردند که خدمه کشتی و سرنشینان آن در حال حاضر تحت بازجویی قرار دارند و ملیت آن‌ها توسط دستگاه‌های ذی‌ربط یمن شناسایی شده است.   در همین رابطه، وبگاه آکسیوس به نقل از یک منبع صهیوینستی نوشت: حوثی‌ها (انصارالله) به یک کشتی که بخشی از آن متعلق به یک شرکت اسرائیلی بود، حمله کردند و کنترل آن را به دست گرفتند.   منابع المیادین همچنین گفته‌اند که یک تاجر اسرائیلی به نام «رامی اونگر» مالک کشتی بوده است.   شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم گزارش داده تل‌آویو در حال بررسی این موضوع است.   «امیت سیگال» خبرنگار شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که کشتی تصرف شده توسط انصارالله یمن متعلق به صهیونیست‌ها است و سرنشینان آن صهیونیستی نیستند و هدف یمنی‌ها وارد کردن ضربات سنگین به تجارت صهیونیست‌ها است.   نیرو‌های مسلح یمن نیز پس از انتشار این خبر‌ها اعلام کرد که تا ساعاتی دیگر بیانیه‌ای مهمی را منتشر خواهد کرد.   پیشتر نیرو‌های مسلح یمن اعلام کرده بود که انواع کشتی‌های رژیم صهیونیستی را که برای رژیم اشغالگر کار می‌کنند، هدف قرار خواهند داد.   نیرو‌های مسلح یمن همچنین از همه کشور‌های جهان خواست تا شهروندان خود را که بر روی این کشتی‌ها کار می‌کنند، خارج کنند.   در همین رابطه سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفت: توقیف کشتی توسط یمنی‌ها اتفاق خطرناکی است./ ایسنا   نتانیاهو ایران را به دست داشتن در توقیف کشتی در نزدیکی یمن متهم کرد   دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران پشت توقیف یک فروند کشتی در جنوب دریای سرخ و در نزدیکی آب‌های سرزمینی یمن قرار دارد.   دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی در ادعایی مضحک توقیف کشتی در نزدیکی یمن را کار ایران دانست و گفت: حمله ایران به یک کشتی بین‌المللی را محکوم می‌کنیم!/ ایرنا   انصارالله یمن: به توقیف کشتی‌های صهیونیستی ادامه خواهیم داد   انصارالله یمن اعلام کرد: از همه کشور‌هایی که اتباع آن‌ها در دریای سرخ کار می‌کنند می‌خواهیم از هرگونه کار یا فعالیت با کشتی‌های اسرائیلی یا کشتی‌های متعلق به اسرائیلی‌ها خودداری کنند.   صنعا: کشتی‌های اسرائیلی اهداف مشروعی برای ما خواهد بود   سرتیب یحیی سریع سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن تأکید کرد که در راستای اجرای دستورات رهبر این کشور و مسئولیت اخلاقی و دینی در قبال ملت فلسطین، نیروی دریایی یمن، عملیات نظامی را در دریای سرخ انجام داده است.   سریع گفت که در جریان این عملیات، نیرو‌های یمن موفق شدند یک کشتی اسرائیلی را تحت کنترل خود درآورند و آن را به ساحل هدایت کنند.   وی به همه کشتی‌های رژیم صهیونیستی یا کشتی‌هایی که با این رژیم همکاری کنند، هشدار داد که هدف مشروعی برای نیرو‌های مسلح یمن خواهند بود. منبع: شمال نیوز


یمن و اسرائیل دسته : امور نظامی

المیادین: یمن یک کشتی اسرائیلی را در دریای سرخ توقیف کرد
4.5 (2)


ممنون از شما، ادمین عزیز

1402/08/30 5 · Reply


عالی و درجه یک

1402/08/30 4 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.