قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

انتقام سخت زنان بارسایی در ال‌کلاسیکو


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 40 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 40 ثانیه
انتقام سخت زنان بارسایی در ال‌کلاسیکو
png" alt="">بارسلونا در ال‌کلاسیکوی زنان انتقال تیم مردان را گرفت و موفق شد رئال‌مادرید را با ۵ گل درهم بکوبد. در دیداری از هفته نهم لیگا زنان اسپانیا، در ورزشگاه المپیک لوئیس کمپانیس تیم بارسلونا موفق شد با نتیجه ۵-۰ از سد رئال‌مادرید بگذرد. چراغ اول را در ال‌کلاسیکوی زنان آیتانا بونماتی برترین بازیکن سال جهان روشن کرد و در دقیقه ۱۷ گل نخست را زد. دومین گل را در دقیقه ۴۳ کارولین گراهام هانسن به ثمر رساند. در دقیقه ۱+۴۵ ماریونا کالدنتی سومین گل را برای آبی‌اناری‌ها زد. 
انتقام سخت زنان بارسایی در ال‌کلاسیکو/ آبی‌اناری‌ها شکست مردان را تلافی کردند
در دقایق پیانی بازی با دو گلی که کلودیو پینیا در دقیقه ۱+۹۰ و ویکی لوپس در دقیقه ۴+۹۰ زدند، باخت رئال سنگین‌تر هم شد. به این ترتیب با ۵ گل تیم زنان بارسلونا در ال‌کلاسیکو انتقام تیم مردان که در همین ورزشگاه ۲-۱ به رئال‌مادرید باخته بود را گرفت. بارسلونا با ۲۷ امتیاز صدرنشین جدول رده‌بندی است و رئال‌مادرید با ۲۱ امتیاز در رده دوم قرار دارد.


بارسلونان فوتبال زنان دسته : فوتبال

انتقام سخت زنان بارسایی در ال‌کلاسیکو
3.5 (2)


عالی بود، سپاس

1402/08/29 5 · Reply


خسته نباشید بلند بالا

1402/08/29 2 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.