قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

خاص‌ترین مادربزرگ دنیا در تمرین استقلال


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 4 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 4 ثانیه
خاص‌ترین مادربزرگ دنیا در تمرین استقلال
png" alt="">مادربزرگ ابوالفضل جلالی در تمرین استقلال حضور یافت و با استقبال جواد نکونام مواجه شد. یکی از افراد بسیار تاثیرگذار در زندگی ابوالفضل جلالی ستاره چپ‌پای استقلال مادر بزرگ او است؛ جلالی که از دوران کودکی نزد مادر بزرگ خودش زندگی کرده و نزدیکان او علاقه شدیدش به مادربزرگ خود را بسیار می‌دانند، در همه امور زندگی‌اش از تجربیات او استفاده می‌کند. مادر بزرگ جلالی که به واسطه حرفه نوه خود بسیار هم فوتبالی و استقلالی است، همیشه سعی دارد بازی‌های استقلال را تماشا کند و حتی نزدیکان او می‌گویند که در زمان رسیدن پیشنهاد پرسپولیس به این بازیکن، او با توصیه مادر بزرگ خود استقلال را انتخاب کرده است. 
عکس| خاص‌ترین مادربزرگ دنیا در تمرین استقلال/ نکونام اینگونه سورپرایز شد
این مادربزرگ دوست‌داشتنی حالا در محل تمرین استقلالی‌ها یافته و با جواد نکونام دیدار کرده است. جلالی با انتشار تصاویر مادر بزرگ خود در محل تمرین استقلال در اینستاگرام نوشته است:  «مادربزرگ عزیزتر از جانم بر سر تمرین تیم ما آمد و نه تنها برای من بلکه برای موفقیت تیممان دست به دعا شد. یقین دارم که دعاهایش تیم ما و هواداران عزیزمان را عاقبت به خیر می‌کند. هرچه دارم از دعاهایت دارم مادربزرگ عزیزم. پس همیشه دعایم کن، چرا که دعایت سرمایه فردای من است.» او در این پست اینستاگرامی همچنین آورده است:  «تشکر فراوان دارم از آقا جواد نکونام و آقا مهدی هاشمی‌نسب از بزرگان فوتبال کشورمان و تیم استقلال که شرایط حضور مادربزرگ عزیزم را بر سر تمرین فراهم کردند. امیدوارم در ادامه فصل نیز تمام تلاش خود را برای موفقیت باشگاه بزرگ استقلال به کار بگیرم و برای هدفی مشترکی که داریم بجنگم.» عکس| خاص‌ترین مادربزرگ دنیا در تمرین استقلال/ نکونام اینگونه سورپرایز شد
استقلال دسته : فوتبال

خاص‌ترین مادربزرگ دنیا در تمرین استقلال
4.5 (2)


درود به روحتون =)

1402/08/29 5 · Reply


عالی بود

1402/08/29 4 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.