قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

ارزان ترین قتل سال؛ فقط بخاطر 10 دلار


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 35 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 35 ثانیه
۲ پسر جوان که به خاطر ۱۰ دلار دوست ۱۷ ساله خود را در تگزاس کشتند، دستگیر شدند.
ارزان ترین قتل سال؛ فقط بخاطر 10 دلار
به گزارش همشهری آنلاین؛ به نقل از ای بی سی نیوز، مدتی بود که بابی توار ۲۱ ساله و مانوئل اسکالانته ۱۸ ساله با یکی از دوستان خود به نام جک رانگل ۱۷ ساله دچار مشکل مالی شده بودند. آنها 10 دلار از جک می‌خواستند اما او پولشان را نمی‌داد.
بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند! یک روز که آنها در حال مصرف مواد مخدر بودند ماجرای طلب ۱۰ دلاری‌شان را پیش کشیدند. سپس برای اینکه طلب‌شان را از جک بگیرند، او را سوار وانتی کردند و به بیرون شهر سن‌آنتونیو رفتند. وقتی به محلی خلوت رسیدند، جک به آنها گفت که در حال حاضر پولی ندارد که بدهی خود را پرداخت کند، این حرف باعث عصبانیت دوستانش شد و آنها شروع به ضرب و شتم جک کردند. اما ماجرا به این جا ختم نشد. جک که خود را در معرض خطر دیده بود به آنها گفت که به شهر برگردیم تا پولتان را پس بدهم. بنابراین آنها جک را به خانه‌اش بازگرداندند، اما او که پولی نداشت دنبال فرصت مناسب بود تا از آنجا فرار کند، اما در حین فرار، دوستانش او را گیر انداختند این بار چنان او را به باد مشت و لگد گرفتند که وی بیهوش شد. 2پسر جوان بار دیگرجک را سوار وانت کرده و او را به بیرون شهر بردند و در آن هوای سرد رهایش کردند تا همان جا بمیرد. فردای آن روز جسد جک کشف شد و پلیس در جریان قرار گرفت و تحقیقات آغاز شد. پزشکی قانونی اعلام کرد که مرگ جک بر اثر ضربه‌های شدید به سرش بوده است. در تحقیقات پلیسی از افرادی که آخرین بار جک را دیده بودند، قاتلان یعنی بابی و مانوئل شناسایی شدند و تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند. این تعقیب و گریز ادامه داشت تا چهارشنبه شب گذشته که بابی و مانوئل توسط پلیس تگزاس دستگیر شدند. پلیس در بررسی موبایل این دو، پیامک‌هایی یافت که در مورد جنایت بینشان رد و بدل شده بود و آنها برای هم نوشته بودند که باید داستانی یکسان برای پلیس تعریف کنند که جنایت به گردنشان نیفتد. به گفته پلیس تگزاس تحقیقات در این باره این پرونده همچنان ادامه دارد. کانال عصر ایران در تلگرام


تگزاس دسته : حوادث اجتماعی

ارزان ترین قتل سال؛ فقط بخاطر 10 دلار
4.0 (2)


خسته نباشید و خدا قوت خدمت عوامل محترم سایت

1402/08/29 5 · Reply


چقدر خوب بود.ممنون

1402/08/29 3 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.