قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

نفتالی بنت: اگر اردن تشنگی می خواهد، مشکلی نیست


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 46 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 46 ثانیه
نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی به اظهارات وزیر امور خارجه اردن مبنی بر عدم امضای توافقنامه تبادل انرژی و آب با اسرائیل واکنش نشان داد.
نفتالی بنت: اگر اردن تشنگی می خواهد، مشکلی نیست
نفتالی بنت: «اگر اردن تشنگی می خواهد، این حق آنهاست» آرتی نوشت: بنابرگزارش رسانه های عبری، بنت با اشاره به اینکه این دولتش بود که چنین توافقی را تبلیغ می کرد، گفت: «اگر اردن می خواهد که مردمش تشنه شوند، این حق آنهاست.» وی افزود: «اسرائیل منابع انرژی مورد نیاز را در اختیار دارد اما اردن آب کافی برای مردمش ندارد.» نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی با تاکید بر اینکه «ما آن را نمی خواهیم و به آن نیازی نداریم»، تصریح کرد: «اسرائیل به عنوان همسایه خوب، آب دریا را شیرین کرد و به رود اردن فرستاد تا آنها بتوانند آب بیشتری را پمپاژ کنند. ما این کار را برای کمک به همسایگان تشنه آب انجام دادیم.» ایمن الصفدی وزیر امور خارجه اردن پنج شنبه گفته بود:« در سایه جنایات جنگی اسرائیل علیه بشریت در غزه، معاهدات صلح به اسناد تبدیل خواهد شد. اشغالگران فضای صلح در منطقه را از بین بردند و اردن توافقنامه تبادل آب و انرژی با اسرائیل را امضا نخواهد کرد.» منبع: شفقنا


نفتالی بنت اردن اسرائیل دسته : سیاست

نفتالی بنت: اگر اردن تشنگی می خواهد، مشکلی نیست
4.0 (2)


احسنت. عالی مثل همیشه

1402/08/26 5 · Reply


احسنت. عالی مثل همیشه

1402/08/26 3 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.