قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

مرگ خانم معلم تنها در خانه


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 60 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 60 ثانیه
شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان، زن جوانی با پلیس تماس گرفت و گفت: من ساکن خانه‌ای در خیابان کارون هستم.
مرگ خانم معلم تنها در خانه
همسایه‌مان خانم معلم ۵۲ ساله‌ای است که بشدت منظم و وقت‌شناس است. او هر شب سر ساعت کیسه زباله‌هایش را بیرون خانه می‌گذارد و هر روز صبح هم سر ساعت برای خرید نان از خانه خارج می‌شود. خانم معلم به‌تن‌هایی زندگی می‌کند و هروقت هم که قصد مسافرت داشته باشد به همسایه‌ها خبر می‌دهد.
مرگ خانم معلم تنها در خانهاما چند روزی است که او را ندیده‌ام و از او خبری نیست نه برای خرید نان از خانه خارج شده و نه برای گذاشتن زباله.  امروز هم چند نفر از همکارانش به خانه آمدند و مدعی هستند او سرکار هم نرفته است به‌همین دلیل نگرانش هستم و تصور می‌کنم اتفاقی برایش افتاده باشد. به‌دنبال این تماس موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و پس از هماهنگی‌های قضایی مأموران پلیس وارد خانه خانم معلم شدند. آن‌ها با ورود به خانه با جسد خانم معلم در حمام خانه‌اش در حالی مواجه شدند که روی سرش آثار شکستگی و روی زمین لکه‌های خون دیده می‌شد. در بررسی‌های اولیه به‌نظر می‌رسد که وی به‌علت گازگرفتگی یا به دلیل از دست دادن تعادلش به زمین خورده و جان‌باخته است.  با این حال برای بررسی علت اصلی مرگ و تحقیقات بیشتر جسد به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد تا با اعلام نتیجه پرونده تکمیل شود. باشگاه خبرنگاران جوان اجتماعی حوادث و انتظامی
منبع: باشگاه خبرنگاران


دسته : حوادث اجتماعی

مرگ خانم معلم تنها در خانه
4.0 (2)


خسته نباشید میگم =)

1402/08/26 5 · Reply


خسته نباشید. استفاده کردیم از مطلب خوبتون

1402/08/26 3 · Reply





طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.