قیمت (دلار)تفییرعنوان

این چمن باز هم قربانی بزرگی گرفت!


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 55 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 55 ثانیه
به گزارش ورزش سه علیرضا جهانبخش قبل از دقیقه 75 و در یک صحنه ساده مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد تا رضا اسدی جای او را در زمین بگیرد.
این چمن باز هم قربانی بزرگی گرفت!
با توجه به صحنه‌ای که پس آمد به نظر می‌رسید کاپییتان دوم تیم ملی از ناحیه کشاله آسیب دیده و با این حساب هم تیم ملی باید برای بازی با ازبکستان باید نگران باشد هم باشگاه فاینورد که ممکن است او را در دو سه بازی بعدی‌اش در اختیار نداشته باشد.
جهانبخش مثل سون، ایران و فاینورد نگران علیرضا!جهانبخش بعد از مصدومیت و اینکه متوجه شد نمی‌تواند به بازی ادامه دهد بشدت ناراحت و عصبانی شد و حتی وقتی پزشک تیم ملی بطری آب را در اختیار او گذاشت با عصبانیت بطری را به زمین کوبید و از میدان بیرون رفت.با این مصدومیت که  به نظر می‌رسد حداقل دو سه هفته او را از تمرین و مسابقه دور کند تیم ملی در بازی حساس در تاشکند این ستاره خود را در اختیار نخواهد داشت هر چند هم کادر فنی تیم ملی هم باشگاه فاینورد منتظر جواب گزارش تیم پزشکی هستند تا میزان دقیق مصدومیت او را بدانند. در صحنه مصدومیت جهانبخش به نظر نمی‌رسید او برخوردی با بازیکنان حریف داشته باشد و چنانچه زمین ورزشگاه آزادی باعث مصدومیت این بازیکن شده باشد این چمن باز هم قربانی بزرگی در یک بازی بزرگ گرفته است.
منبع: ورزش 3


علیرضا جهانبخش خسرو حیدری دسته : فوتبال

این چمن باز هم قربانی بزرگی گرفت!
4.5 (2)


بسیارعالی بود

1402/08/26 5 · Reply


خسته نباشید میگم =)

1402/08/26 4 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.