قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

این ستاره جنجالی کوتاه بیا نیست که نیست!


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 53 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 53 ثانیه
به گزارش "ورزش سه"، الی اخیرا روزهای سختی در درون و بیرون از زمین فوتبال تجربه کرده و در حال حاضر مشغول طی کردن روند درمان مصدومیتش است که باعث شده قادر به همراهی اورتون نباشد.
این ستاره جنجالی کوتاه بیا نیست که نیست!
او که مدتی پیش در مصاحبه‌ای از شرایط سختش در دوران کودکی صحبت کرده و از اعتیادش به قرص‎‌های مختلف خبر داده بود، اخیرا به گفته شان دایش به کادر فنی اورتون مشاوره‌های فنی می‌دهد و به گزینه مورد اعتماد آن‌ها تبدیل شده است.

ستاره جنجالی کوتاه نمی‌آید: بازگشت پر قدرت! با این حال، این بازیکن 27 ساله هنوز هم به‌صورت جدی به دنبال طی کردن روند درمان و بازگشت به میدان‌ها است تا بتواند ثابت کند که توانایی تبدیل شدن دوباره به ستاره درخشانی که زمانی مهره کلیدی تاتنهام بود را دارد. این ستاره انگلیسی مشغول کار کردن روی شرایط جسمانی‌اش به صورت خاص و ویژه در دوبی است و تصویری از خودش در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده و در توضیح آن نوشته است: «تا زمانی که من برنده نشوم، چیزی تمام نشده است.»قرارداد الی با باشگاه اورتون در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و این یعنی او زمان زیادی برای بازگشت به اوج آمادگی و ثابت کردن خودش در ترکیب تیم دایش برای متقاعد کردن مدیران این باشگاه و امضای قرارداد جدید نخواهد داشت.
منبع: ورزش 3 


تاتنهام دسته : فوتبال

این ستاره جنجالی کوتاه بیا نیست که نیست!
4.0 (2)


درود و سپاس بیکران. دمتون گرم

1402/08/26 5 · Reply


عالی بود. ممنون از زحماتتون

1402/08/26 3 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.