قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

نگاهی به دیدارهای دور نهم از مرحله انتخابی یورو 2024


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 30 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 30 ثانیه
نگاهی به دیدارهای دور نهم از مرحله انتخابی یورو 2024
png" alt="">دیدارهای دور نهم از مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۴ با پیروزی تیم ملی اسپانیا و شکست سوئد آغاز شد. در آغاز دور نهم مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۴ در مهمترین آنها از گروه A تیم ملی اسپانیا، قهرمان سه دور این رقابت‌ها میزبان خود قبرس را با نتیجه ۳-۱ شکست داد. لامین یامال در دقیقه ۵‌، میکل اویارسابال در دقیقه ۲۲ و خوسلو در دقیقه ۲۸ گل‌های اسپانیا را به ثمر رساندند و کوستاس پیلئاس در دقیقه ۷۵ تنها گل قبرس را زد. در بازی دیگر این گروه نبرد اسکاتلند و گرجستان با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت و به این ترتیب اسکاتلندی‌ها دو امتیاز از اسپانیا عقب افتادند تا شانس این تیم برای تثبیت عنوان سرگروهی افزایش یابد. هر دوی این تیم‌ها صعودشان را به مرحله نهایی رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ قطعی کرده‌اند. در جدول گروه A، اسپانیا با ۱۸ امتیاز، اسکاتلند با ۱۶ امتیاز، نروژ با ۱۰ امتیاز، گرجستان با هشت امتیاز و قبرس بدون امتیاز رده‌های اول تا پنجم را در اختیار دارند. همزمان با این بازی‌ها از گروه F، تیم ملی سوئد میهمان آذربایجان بود و با نتیجه ۳ بر صفر به میزبانش باخت. سوئد با این نتیجه هفت امتیازی ماند و حالا آذربایجان را هم‌امتیاز با خود می‌بیند.
اسپانیا در یک‌قدمی تثبیت سرگروهی/ شکست سنگین سوئد مقابل آذربایجان و صعود مجارستان
 البته آذربایجان به دلیل تفاضل گل یک پله پایین‌تر در رده چهارم قرار دارد. در بازی دیگر این گروه اتریش با نتیجه ۲ بر صفر میزبانش استونی را شکست داد و با ۱۹ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت تا شانس خود را برای صعود به‌عنوان تیم سرگروه افزایش دهد. اتریش و بلژیک ۱۷ امتیازی، تیم دوم جدول پیش از این صعودشان را قطعی کرده بودند. در جدول این گروه به جز اتریش که هشت بازی انجام داده است سایر تیم‌ها هفت بازی انجام داده‌اند. همچنین از گروه G تیم ملی مجارستان در خانه بلغارستان قعر جدولی به تساوی ۲-۲ رضایت داد، اما با یک امتیاز این بازی ۱۵ امتیازی شد تا با افزایش فاصله‌اش با تیم سوم جدول یعنی مونته‌نگرو به هفت امتیاز در حالی که این تیم تنها امکان کسب شش امتیاز دیگر دارد، صعودش را به مرحله نهایی یورو ۲۰۲۴ قطعی کند. با احتساب مجارستان، شمار تیم‌هایی که جواز صعود به مرحله نهایی یورو را گرفته‌اند به ۹ تیم افزایش یافت. منبع: خبرورزشی


یورو ۲۰۲۴ دسته : فوتبال

نگاهی به دیدارهای دور نهم از مرحله انتخابی یورو 2024
5.0 (2)


عالی

1402/08/26 5 · Reply


خسته نباشید بلند بالا

1402/08/26 5 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.