قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

محمدحسین مرادمند به این راحتی در دسترس نیست!


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 38 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 38 ثانیه
محمدحسین مرادمند به این راحتی در دسترس نیست!
png" alt="">انتشار خبر مصدومیت یک ماه و نیمه محمدحسین مرادمند بار دیگر سرمربی استقلالی تیم استقلال را با چالش مدافعان روبرو کرد. در شرایطی که استقلال لیگ برتر را با مهره‌های کامل در خط دفاع استارت زده بود اما در همان بازی نخست (۱۹ مرداد) آرمین سهرابیان دچار مصدومیت شد تا استقلال چند هفته‌ای را بدون یکی از مدافعان با سابقه و البته قدیمی خودش سپری کند. در آن مدت (تا ۲۷ مهر که سهرابیان به شرایط مسابقه برگشت) روزبه چشمی مجبور شد در چند دیدار در خط دفاعی کنار محمدحسین مرادمند به زمین برود و با ایمان سلیمی تازه وارد در خط دفاع استقلال آخرین خط این تیم پیش از دروازه‌بان استقلال را تشکیل بدهد که البته این موضوع با مشکلاتی مواجه شد و شاهد بودیم در دیدار مقابل سپاهان ایمان سلیمی با خطای دست یک پنالتی مفت به حریف مدعی قهرمانی استقلال داد تا سپاهان به راحتی و با همان یک موقعیت در ضربه پنالتی رضا اسدی به برتری رسیده و ۳ امتیاز بازی ۶ امتیازی را از آن خود کند. مرادمند چندی قبل نیز با اخراج در بازی مقابل آلومینیوم اراک دست جواد نکونام در خط دفاعی را در پوست گردو گذاشت. 
چالش دوباره نکونام با نقطه قوت استقلال/ اول اخراج؛ حالا دوری ۶ هفته‌ای!
او در دقیقه ۸۳ با دریافت کارت زرد دوم پس از درگیری با مرتضی تبریزی از زمین بازی اخراج شد. جواد نکونام پس از آن مجبور شد در دیدار مقابل شمس آذر قزوین از ایمان سلیمی در خط دفاع استفاده کند که همین موضوع بار دیگر دفاع استقلال را با تزلزل مواجه کرد و این تیم دو بار بعد از زدن گل به حریف قزوینی از شمس آذر گل خورد. بازگشت مرادمند در دیدار مقابل تراکتور این امیدواری را برای نکونام ایجاد کرد که حالا می‌تواند با خیال راحت به ادامه مسابقات بپردازد ولی مصدومیت این بازیکن در دقیقه چهلم بازی و حضور امید حامدی‌فر شرایط را بار دیگر برای نکونام با چالشی تازه مواجه کرد. حالا امید حامدی‌فر به همراه ایمان سلیمی، آرمین سهرابیان، سید ابوالفضل جلالی، صالح حردانی و حتی در صورت نیاز سامان تورانیان ۲۱ ساله نفراتی هستند که می‌توانند از این پس تا بازگشت محمد حسین مرادمند عصای دست جواد نکونام باشند. استقلال در حال حاضر همراه با پرسپولیس با ۵ گل خورده بهترین خط دفاعی را در اختیار دارد که نفرات این پست خط دفاعی تیمش را به نقطه قوت استقلال در کسب ۲۲ امتیاز و صدرنشینی تبدیل کرده است.


جواد نکونام استقلال دسته : فوتبال

محمدحسین مرادمند به این راحتی در دسترس نیست!
4.5 (2)


احسنت. عالی مثل همیشه

1402/08/26 5 · Reply


ممنون بخاطر آگاهی رسانی در این خصوص

1402/08/26 4 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.