قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

سردار آزمون: قلعه‌نویی مثل مورینیو رک است


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 48 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 48 ثانیه
سردار آزمون دومین چهره فوتبال ایران است که امیر قلعه‌نویی را با ژوزه مورینیو مقایسه کرد.
سردار آزمون: قلعه‌نویی مثل مورینیو رک است
سردار آزمون ملی پوش و لژیونر فوتبال ایران در نشست خبری با حضور امیر قلعه‌نویی، حرف های جالبی زد. سردار گفت: قلعه‌نویی یک آدم رک است. ایشان و مورینیو، هر دو رک هستند. 
امیر قلعه نویی - تیم ملی فوتبال ایران
نکته جالب و قابل توجه حرف های آزمون این بود که او، دومین نفری است که امیر قلعه‌نویی را با مورینیو مقایسه می کند. پیش از این مجید جلالی از مربیان و کارشناسان فوتبال ایران در مصاحبه ای عجیب گفته بود؛ «با تمام وجودم و همه اعتقادم می گویم، خواهش می کنم به من نخندید: قلعه‌نویی از مورینیو بهتر است!» اگرچه چندی بعد در یک برنامه زنده تلویزیونی با حضور مجید جلالی، قلعه‌نویی روی خط آمد و ضمن تشکر از جلالی گفت: ایشان حتما دروغ ۱۳ گفته اند و این نکته، مقایسه درستی نیست. قلعه‌نویی در توضیحات بیشتر در همان برنامه تاکید کرد اگر فضا برای مربیان ایرانی مهیا باشد، آنها می توانند موفقیت های بیشتری کسب کنند. بیشتر بخوانید: اعتراف سردار آزمون؛ هر کسی از من و طارمی در تیم ملی بهتر است بازی می‌کند/ قلعه‌نویی و مورینیو رک هستند! سردار آزمون دومین نفری است که قلعه نویی را با مورینیو مقایسه کرد؛ اولین نفر چه کسی بود؟
سردار آزمون امیر قلعه نویی خوزه مورینیو دسته : فوتبال

سردار آزمون: قلعه‌نویی مثل مورینیو رک است
4.0 (2)


موضوع جالبی بود

1402/08/26 5 · Reply


میتونست یکم کامل تر باشه مطلب

1402/08/26 3 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.