قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

نمایش ری را و اطلس برقی در نمایشگاه تحول خودرو


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 49 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 49 ثانیه
برای نخستین بار خودرو های ریرا برقی و اطلس برقی، دو محصول داخلی ایران خودرو و سایپا به نمایش عمومی درآمد.
نمایش ری را و اطلس برقی در نمایشگاه تحول خودرو
ایران خودرو در نمایشگاه تحول صنعت خودرو که این روزها در تهران در حال برگزاری است در کنار معرفی جدیدترین محصولات سواری خود شامل تارا V۴ ال ایکس، دناپلاس توربواتوماتیک آپشنال، خودرو وارداتی شاین مکس (بنزینی و هیبریدی)، هایما ۸S  و هایما 7 برقی خودرو ریرا برقی  نیز را برای نخستین بار به نمایش گذاشت. نمایش رسمی 2 کراس اوو ری را و اطلس برقی توسط ایران خودرو و سایپا در نمایشگاه تحول خودرو (+عکس و مشخصات 2 خودرو)

مشخصات ری را برقی

کراس اوور برقی ایران خودرو که هنوز نسخه بنزینی آن هم به دست مشتریان نرسیده است از پیشرانه برقی با بیشینه توان ۱۶۱ اسب بخار (۱۲۰ کیلووات) و گشتاور نهایی ۳۰۰ نیوتن متر بهره می برد و ظرفیت باتری های این خودرو ۵۳ کیلو وات بر ساعت اعلام شده است که با شارژر های خانگی در مدت زمان ۱۰ ساعت به طور کامل شارژ می شود اما مدت زمان شارژ سریع این خورو در ایستگاه های شارژ ۳۰ دقیقه است که در صورت شارژ کامل توان پیمایش ۴۵۰ کیلومتر را دارد. نمایش رسمی 2 کراس اوو ری را و اطلس برقی توسط ایران خودرو و سایپا در نمایشگاه تحول خودرو (+عکس و مشخصات 2 خودرو) نمایش رسمی 2 کراس اوو ری را و اطلس برقی توسط ایران خودرو و سایپا در نمایشگاه تحول خودرو (+عکس و مشخصات 2 خودرو) نمایش رسمی 2 کراس اوو ری را و اطلس برقی توسط ایران خودرو و سایپا در نمایشگاه تحول خودرو (+عکس و مشخصات 2 خودرو) نمایش رسمی 2 کراس اوو ری را و اطلس برقی توسط ایران خودرو و سایپا در نمایشگاه تحول خودرو (+عکس و مشخصات 2 خودرو)در بخش ظاهری نیز از آنجاییکه خودرو های برقی به ورودی های هوای معمول نیازی ندارند، جلوپنجره ری  با یک قاب پوشانده شده است . قطعات دکوراتیو کرومی هم آبی رنگ شده اند و در نمای جانبی طرح های گرافقکی با رنگ آبی کار شده است. نمای عقب خودرو تغییری ندارد و پورت شارژ هم جایگزین درب پاک شده است. همچنین در نمای داخلی نیز به غیر از استفاده از تریم آبی رنگ تغییر دیگری را نسبت به نسخه بنزینی شاهد نیستیم.

نمایش اطلس برقی

گروه خودروسازی سایپا نیز در نمایشگاه بین المللی تهران خودرو اطلس برقی، جدیدترین نسخه از هاچ بک اقتصادی خود را که  قوای محرکه تمام برقی دارد را رونمایی کرد. نمایش رسمی 2 کراس اوو ری را و اطلس برقی توسط ایران خودرو و سایپا در نمایشگاه تحول خودرو (+عکس و مشخصات 2 خودرو) خودرو اطلس که یکی از جدید ترین محصولات سایپا بوده و بر اساس پلتفرم X۲۰۰ تولید شده است، به زودی وارد بازار می شود و حالا شرکت سایپا نسخه برقی خودرو اطلس را نیز با خود به این نمایشگاه آورده است.
  نمایش رسمی 2 کراس اوو ری را و اطلس برقی توسط ایران خودرو و سایپا در نمایشگاه تحول خودرو (+عکس و مشخصات 2 خودرو) خودرو اطلس برقی که در بحث امکانات تفاوت چندانی با نسخه های غیر برقی این محصول ندارد از پیشرانه برقی با حداکثر توان ۹۴ اسب بخار (۷۰ کیلووات) بهره می برد و نهایت گشتاوری که این پیشرانه می تواند تولید کند ۲۵۰  نیوتن متر اعلام شده است.  نمایش رسمی 2 کراس اوو ری را و اطلس برقی توسط ایران خودرو و سایپا در نمایشگاه تحول خودرو (+عکس و مشخصات 2 خودرو) اطلس برقی از مجموعه باتری ها با ظرفیت ۳۵ کیلووات ساعت بهره می برد که می تواند در مدت زمان ۴ ساعت به وسیله شارژرهای معمولی و ۴۰ دقیقه به وسیله شارژ سریع به طور کامل شارژ شوند و با یکبار شارژ ۲۷۰ کیلومتر پیمایش کند. منبع: عصر ایران نمایشگاه خودرو کراس اور کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:


ری را اطلس ریرا برقی اطلس برقی دسته : حمل و نقل

نمایش ری را و اطلس برقی در نمایشگاه تحول خودرو
4.0 (2)


خسته نباشید بلند بالا

1402/08/25 5 · Reply


دمتون گرم. عالی بود

1402/08/25 3 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.