قیمت (دلار)تفییرعنوان
38751.811.91%Bitcoin BTC
2093.090.14%Ethereum ETH
1.000.03%Tether USDt USDT
229.700.32%BNB BNB
0.610.26%Ripple XRP

منچستریونایتد برای جذب طارمی اعلام آمادگی کرد؟


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 56 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 56 ثانیه
منچستریونایتد برای جذب طارمی اعلام آمادگی کرد؟
png" alt="">باشگاه منچستریونایتد برای تقویت خط حمله خود چشم به جذب مهاجم ایرانی پورتو دارد. مدیران باشگاه منچستریونایتد که این فصل خط حمله‌ تیم‌شان قدرت لازم را نداشته و ضعیف عمل کرده است، قصد دارند در بازار نقل‌وانتقالات ماه ژانویه مهاجمی جدید را به ترکیب تیم تحت‌هدایت اریک تن‌هاخ اضافه کنند و مهاجم ایرانی پورتو یکی از گزینه‌های اصلی آنها برای این منظور است. بر اساس گزارش پایگاه خبری «TeamTalk» انگلیس؛ باشگاه منچستریونایتد در حال مذاکره با پورتو بر سر انتقال مهدی طارمی به جمع شیاطین سرخ است. طبق این گزارش؛ منچستری‌ها خود را آماده ارائه اولین پیشنهاد به پورتو برای جذب این مهاجم ۳۱ ساله می‌کنند که پیشنهادی ۸.۵ میلیون پوندی است. 
آمادگی منچستریونایتد برای جذب طارمی/ ستاره ایران مشتری جدید پیدا کرد
باشگاه اینتر هم دیگر مشتری مهدی طارمی است. طبق گزارش شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت»؛ مدیران باشگاه اینتر در حال ارزیابی وضعیت الکسیس سانچس و مارکو آرناتوویچ هستند که بر اساس آن تصمیم بگیرند که آیا در ماه ژانویه نسبت به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی پورتو اقدام کنند یا تابستان آینده. طارمی ۳۱ ساله که قرارداد فعلی‌اش با باشگاه پورتو در پایان فصل جاری منقضی می‌شود، تاکنون در ۱۶۰ بازی برای پورتو به میدان رفته و آمار ۸۳ گل زده و ۵۲ پاس گل را از خود برجای گذاشته. او این فصل هم در ۱۶ بازی، ۳ گل‌ به ثمر رسانده و ۳ پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است. منبع: تسنیم


مهدی طارمی پورتو دسته : فوتبال

منچستریونایتد برای جذب طارمی اعلام آمادگی کرد؟
3.5 (2)


عالی

1402/08/25 5 · Reply


عالی بود

1402/08/25 2 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.