قیمت (دلار)تفییرعنوان

بازیکن ملی‌پوش استقلال پشیمان شد؛ می‌خواهم جدا شوم!


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 34 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 34 ثانیه
محمدرضا خالدآبادی دروازه‌بان شماره یک تیم امید ایران با مدیران باشگاه به چالش خورده و احتمال حضور در ملوان به عنوان سرباز وجود دارد.
بازیکن ملی‌پوش استقلال پشیمان شد؛ می‌خواهم جدا شوم!
موضوع کاهش قرارداد بازیکنان استقلال به خاطر مسائل مربوط به سقف بودجه همچنان ادامه دارد. یکی از بازیکنانی که در این رابطه با مدیران باشگاه به تفاهم نرسیده، محمدرضا خالدآبادی است. گلر شماره یک تیم امید ایران در ابتدای فصل با اخذ رضایتنامه از باشگاه هوادار راهی استقلال شد؛ بابت او که سهمیه زیر ۲۳ سال محسوب می‌شود باشگاه استقلال مبلغی را به هوادار پرداخت کرد و حالا مسائل مربوط به سقف بودجه باعث شده تا همین پول رضایتنامه خالدآبادی باشگاه استقلال را به دردسر بیندازد. ظاهرا مدیران استقلال در بودجه خود برای فصل جاری به سازمان لیگ مبلغی که به عنوان پول رضایتنامه به هوادار پرداخت کرده‌اند را ارائه نکرده‌اند و همین مساله یکی از نکاتی است که باعث شده کارگروه رسیدگی به قراردادها به باشگاه استقلال ایراد بگیرد. بازیکن ملی‌پوش استقلال پشیمان شد؛ می‌خواهم جدا شوم! در چنین شرایطی مدیران استقلال خواهان کاهش قرارداد خالدآبادی برای حل مشکل پیش آمده شده‌اند. علی خطیر و همکارانش از خالدآبادی خواسته‌اند برای رفع مشکل پیش آمده یا مبلغ قرارداد خود را کاهش بدهد و یا اینکه قرارداد خود را به مدت ۴ سال تمدید کند. جالب اینکه هیچ کدام از این دو پیشنهاد با موافقت دروازه‎‌بان جوان استقلال روبه‌رو نشده است. خالدآبادی روز گذشته با حضور در باشگاه استقلال جلسه‌ای را درباره وضعیت کنونی خود و ماجرای قراردادش با مدیران داشت؛ در این جلسه او راضی به کاهش قرارداد یا تمدید آن به مدت ۴ سال نشد و در عین حال شنیده می‌شود که در مقابله با درخواست باشگاه استقلال خواهان جدایی شده است. گفته می‌شود که خالدآبادی به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده نیم فصل برای گذراندن خدمت سربازی خود راهی ملوان خواهد شد. اگرچه استقلالی‌ها با این درخواست هم موافقت نکرده‌اند اما اگر تصمیم خالدآبادی برای رفتن به سربازی جدی باشد، مدیران باشگاه نمی‌توانند مانع او بشوند و فقط او بعد از گذراندن خدمت در تیمی نظامی باید برای طی کردن ادامه قراردادش به استقلال برگردد. بی شک ادامه ماجرای پیش آمده درباره این دروازه‌بان ۲۲ ساله، استقلال را با یک چالش جدید مواجه خواهد کرد و باید دید در نهایت خالدآبادی که امسال حتی یک بازی هم برای آبی پوشان انجام نداده، چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد.


محمدرضا خالدآبادی دسته : فوتبال

بازیکن ملی‌پوش استقلال پشیمان شد؛ می‌خواهم جدا شوم!
4.5 (2)


خوب و جامع

1402/08/26 5 · Reply


چقدر خوب بود.ممنون

1402/08/26 4 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.