قیمت (دلار)تفییرعنوان

وحید آقاپور و درخشش های پیش رو


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 5 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 5 ثانیه
وحید آقاپور ریشه تئاتری دارد و بارها روی صحنه درخشیده است و برغم تجربیات متعدد در تئاتر و عرصه تصویر پیش مخاطب گسترده با کاراکتر استاد در مجموعه ممیزی شناخته می شود.
وحید آقاپور و درخشش های پیش رو
این برنامه عرصه قدرت نمایی او در شوخی با مسائل مختلف بود.
فیلم «سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج تازه ترین فعالیت بازیگری وحید آقاپور است که در آن دو نقش جدی ایفا کرده است.
او را ابتدا در نقش مردی می بینیم که سرهنگ ثریا (ژاله صامتی) را همراهی می کند و همه تلاش او آزادی برادرش از بند فرقه منافقین است. در این بخش با ریش و موی بلند مقابل دوربین حاضر شده و در جایی دیگر که نقش برادر خود را ایفا کرده است، شمایل مجاهدین یعنی موی کوتاه و سبیل دارد.
این بازیگر بخوبی توانسته است احساس یک برادر چشم انتظار را بازنمایی کند و در عین حال نقش یک آدم فریب خورده و گرفتار در دام منافقین را باور پذیر ارائه کرده است. فیلم سرهنگ ثریا حاصل پختگی او در بازیگری است و اگر ذره ای در ارائه نقش دچار اشتباه می شد، نتیجه ای این گونه تاثیرگذار به دست نمی‌آید.
آقاپور امسال در سریال عاشورا هم دیده شد و بار دیگر توانمندی خود در نقش جدی را اثبات کرد. پیش تر نیز در سریال سقوط نقشی جدی برعهده داشت.
اتفاق جالب آن که آقاپور همزمان با سرهنگ ثریا، با سریال کمدی مگه تموم عمر چند تا بهاره را نیز در دست انتشار دارد. این یعنی او نمی‌خواهد در نقش جدی یا کمدی صرف، باقی بماند. در کارنامه وحید آقاپور صداپیشگی و عروسک گردانی هم به چشم می‌خورد.


سرهنگ ثریا وحید آقاپور دسته : سینما

وحید آقاپور و درخشش های پیش رو
4.0 (2)


احسنت. عالی مثل همیشه

1402/08/24 5 · Reply


مطلب خوب و کامل

1402/08/24 3 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.