قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token

دختر 15 ساله نقشه جنایت مادر هیولایش را خنثی کرد


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 26 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 26 ثانیه
همشهری: زن ۳۷ساله که قصد کشتن دخترانش را داشت، دختربچه ۶ساله‌اش را به قتل رساند اما زیرکی دختر نوجوانش نقشه او را ناتمام گذاشت.
 دختر 15ساله نقشه جنایت مادرش را ناتمام گذاشت
 به نقل از ای‌بی‌سی‌ نیوز، چند روز پیش زنی 37 ساله به نام جیمی بردلی به اتهام قتل دختر 6 ساله‌اش و تلاش برای قتل دو دختر دیگرش در کارولینای جنوبی در آمریکا از سوی پلیس دستگیر شد. براساس اعلام پلیس، این زن که هنوز انگیزه‌اش از این اقدام هولناک روشن نشده، نیمه‌شب جمعه گذشته تصمیم به اجرای نقشه‌اش گرفت. او پس از به خواب رفتن 3 دختر 6، 8 و 15ساله‌اش ابتدا به سراغ دختربچه 6 ساله‌اش رفت. زن جنایتکار بدون هیچ سر و صدایی نقشه‌اش را اجرا کرد و سپس تصمیم به دومین جنایت گرفت. این زن به سراغ دختربچه 8 ساله‌اش رفت و قصد داشت او را در خواب خفه کند که وی برای یک لحظه توانست با صدای بلند فریاد بزند و کمک بخواهد. همین باعث شد که خواهر 15 ساله او که در اتاقی دیگر بود از خواب بپرد. دختر نوجوان در جست‌وجوی منبع صدا از اتاقش خارج شد و مادرش را دید که در حال خفه کردن خواهر 8 ساله‌اش است. به‌گفته پی‌جی تانر، کلانتر شهر، دختر 15ساله با دیدن این صحنه و با شجاعت تمام با مادرش درگیر شد. او در این کشمکش موفق شد خواهر 8 ساله‌اش را نجات دهد و بعد هر دوی آنها توانستند از خانه فرار کنند. دختر نوجوان پس از نجات خواهرش، سراسیمه خود را به خانه همسایه رساند و توانست از آنجا با پلیس تماس بگیرد. مأموران پلیس زمانی که به محل حادثه رسیدند، زن جوان قصد مقاومت در برابر آنها را داشت که در نهایت با استفاده از شوکر زمینگیر شد و به دام افتاد. پس از آن مأموران وارد خانه شدند و جسد بی‌جان دختربچه 6 ساله را پیدا کردند. به‌نظر می‌رسید که زن جنایتکار وی را در وان غرق کرده و به قتل رسانده است. بررسی‌های پلیس نشان می‌دهد که زن جنایتکار هیچ سابقه کیفری نداشته و تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه او از این جنایت هولناک ادامه دارد.  دختر 15ساله نقشه جنایت مادرش را ناتمام گذاشت


جیمی بردلی دسته : حوادث اجتماعی

دختر 15 ساله نقشه جنایت مادر هیولایش را خنثی کرد
3.5 (2)


به نظرم خوب بود

1402/03/04 5 · Reply


عالی بود، سپاس

1402/03/04 2 · Replyطرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.