قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token

درخواست بی شرمانه یک کارگردان از بازیگرِ زن لو رفت


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 13 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 13 ثانیه
روزیاتو: جین فوندا بازیگر افسانه ای هالیوود در مصاحبه ی جدیدی خاطره ای باورنکردنی از دوران جوانی خود تعریف کرد، زمانی که یک کارگردان مشهور فرانسوی از او خواست با یکدیگر رابطه برقرار کنند تا او بتواند برای کارگردانی بهتر فیلمش از آن بهره ببرد».
  فوندای ۸۵ ساله در یک مصاحبه ی تلویزیونی شرکت کرده بود که از او خواسته شد نام یک مرد در هالیوود را ببرد که تلاشش برای برقراری رابطه جنسی با او را ناکام گذاشت. فوندا در پاسخ به این سؤال بلافاصله گفت: «رنه کلمان، کارگردان فرانسوی.»   رنه کلمان کارگردان مشهور فرانسوی بود که ساخت فیلم هایی همچون «نبرد راه آهن» (The Battle of the Rails) را در کارنامه دارد و برای کارگردانی فیلم «بازی های ممنوعه» (Forbidden Games) نامزد جایزه اسکار شد. او در سال ۱۹۹۶ در سن ۸۲ سالگی درگذشت. درخواست بی شرمانه یک کارگردان از بازیگرِ زن لو رفت
گرچه فوندا نامی از فیلم نبرد اما او در سال ۱۹۶۴ به همراه آلن دلون، بازیگر مشهور فرانسوی در فیلم «قفس عشق» (Les Félins) کلمان بازی کرد. فوندا آن زمان ۲۷ ساله و کلمان ۵۱ ساله بود. فوندا در این مصاحبه گفته: کلمان می خواست با من رابطه برقرار کند تا برای کارگردانی بهتر فیلمش از آن استفاده کند!   مجری برنامه که از حرف های فوندا حیرت زده شده بود، از او پرسید: «دارید شوخی می کنید؟» فوندا در پاسخ گفت: «کلمان این ها را به فرانسوی گفت و من وانمود کردم که حرفش را نمیفهمم.» درخواست بی شرمانه یک کارگردان از بازیگرِ زن لو رفت
جین فوندا، آلن دلون و رنه کلمان در پشت صحنه فیلم «قفس عشق» در ادامه ی مصاحبه، مجری برنامه از فوندا پرسید: «بعد از دهه ها کار در صنعت سرگرمی به نظرتان بزرگ ترین زن ستیز هالیوود چه کسی است؟» فوندا اما در پاسخ گفت که ترجیح می دهد سکوت کند و جوابی به این سؤال ندهد.


جین فوندا آلن دلون رنه کلمان دسته : سینما

درخواست بی شرمانه یک کارگردان از بازیگرِ زن لو رفت
4.5 (2)


دمتون گرم. عالی بود

1402/03/04 5 · Reply


خیلی خوب بود

1402/03/04 4 · Replyطرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.