قیمتعنوان
۲۶,۴۳۰بورس نیکی / Nikkei 225
۱۴,۶۸۶بورس دکس / DAX
۱۲,۵۷۳بورس نزدک / Nasdaq
۳۱,۷۵۵بورس داو جونز / Dow 30
۳,۹۱۲بورس اس اند پی / S&P 500
قیمتعنوان
۲۱هر انس نقره
۲۸,۴۷۰,۰۰۰هر گرم طلای ۲۴ عیار
۲۱,۳۵۰,۰۰۰هر گرم طلای ۱۸ عیار
۹۲,۵۰۰,۰۰۰هر مثقال طلا در بازار تهران
۱,۸۶۷هر انس طلا
قیمت (دلار)تفییرعنوان
24725.352.09%Bitcoin BTC
1695.681.80%Ethereum ETH
1.00-0.11%Tether USDT
310.502.20%BNB BNB
0.990.02%USD Coin USDC

مالکان 400 هزار خودروی لوکس آماده باشند!


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 59 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 59 ثانیه
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: اطلاعات 400 هزار خودروی گران قیمت شناسایی شده و همکاران ما در سازمان امور مالیاتی مشغول محاسبه مالیات آن‌ها هستند.
داود منظور در ارزیابی خود پیرو اخذ مالیات از خودرو‌های گران‌قیمت گفت: در زمینه اخذ مالیات از خودرو‌های گران‌قیمت در سال جاری توانستیم اطلاعات مناسبی که به مراتب از سال قبل بهتر است، از پلیس راهور دریافت کنیم. وی با اشاره به جلسات متعدد سازمان امور مالیاتی با مسئولین پلیس راهور، به ویژه «موسسه پژوهش ناجی» گفت: این بخش اطلاعات خودرو‌ها را در اختیار دارد لذا با الگو‌های مشترکی که در این بخش طراحی کردیم و قیمت‌گذاری که توسط سازمان امور مالیاتی انجام گرفت، انواع خودروی گران قیمت بر اساس قیمت گذاری سازمان امور مالیاتی، کدبندی شد. شناسایی اطلاعات ۴۰۰ هزار خودروی لوکس منظور با بیان اینکه خودرو‌های گران‌قیمت به واسطه سامانه پلیس راهور شناسایی و اطلاعات آن‌ها استخراج شد، گفت: در حال حاضر اطلاعات ۴۰۰ هزار خودروی گران قیمت شناسایی شده و همکاران ما در سازمان امور مالیاتی مشغول محاسبه مالیات آن‌ها هستند لذا سعی می‌کنیم تا مدت زمان یک الی ۱۰ روز آینده این مالیات‌ها را بر روی درگاه سازمان به اطلاع مالک این خودرو‌ها برسانیم و به نوعی مطالبه مالیات کنیم. وی تاکید کرد:پرداخت مالیات از خودرو‌های گران‌قیمت از سال گذشته تاکنون شتاب بیشتری گرفته، لذا از حدود ۲ هزار میلیارد تومان شناسایی مالیات خودرو‌های گران‌قیمت در سال گذشته، تاکنون بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان منابع وصول شده است و مابقی هم در حال عملیات وصول و اجرا است که به زودی آن‌ها هم وصول خواهد شد. پیش بینی ۴ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی از خودرو‌های لوکس در سال جاری رئیس امور مالیاتی کل کشور ادامه داد: پیش‌بینی ما این است که درآمد مالیاتی خودرو‌های گران‌قیمت در سال جاری بالغ بر ۴ هزار میلیارد تومان باشد. وی با بیان اینکه زمان و وصول مالیات‌ها پیرو اعلام سازمان امور مالیاتی است، گفت: البته ممکن است وصول این مالیات تا چند ماه به طول بیانجامد. رئیس سازمان امور مالیاتی کل کشور در ادامه درباره آخرین نتایج مالیات ستانی از خانه‌های گران قیمت که بیش از ۱۵ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده اند، گفت: امسال و در این بخش توانستیم با همکاری شهرداری‌ها در سراسر کشور و بانک اطلاعاتی آنها، اطلاعات خانه‌های گران قیمت را در سطح کشور شناسایی کنیم، از این رو بالغ بر ۳۰۰ هزار رکورد خانه گران قیمت را دریافت کرده ایم این در حالی است که اطلاعات ما در سال گذشته ۱۲ هزار رکورد بود بنابراین در این بخش یک جهش بسیار خوبی داریم و علت آن هم همکاری شهرداری‌ها باما است. وی ادامه داد: می‌کوشیم از طریق سازمان ثبت املاک، اطلاعات مالکین آن‌ها را شناسایی کنیم بنابراین در شرایط فعلی مشغول محاسبه مالیات این مالکین هستیم و تا یک ماه آینده مالیات این مالکین را بر روی درگاه سازمان اعلام خواهیم کرد و به مالکین اطلاع خواهیم داد تا این مالیات پرداخت شود. مالیات خودروی لوکس دسته : خودرو

مالکان 400 هزار خودروی لوکس آماده باشند!
رتبه: 5.0 (2)


کوتاه، مختصر و مفید

1401/11/09 رتبه: 5 · Reply


به نظرم خوب بود

1401/11/09 رتبه: 5 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.