قیمت (دلار)تفییرعنوان

آغاز رسمی دوران جدید فوتبالی کریستیانو رونالدو


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 3 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 3 ثانیه
به طور رسمی، دوران جدید کریستیانو رونالدو در قبای النصر، با فوتبال عربستان سعودی که هنوز با آمدن فوق ستاره خود کنار نیامده، در حال آغاز شدن است.
آغاز رسمی دوران جدید فوتبالی کریستیانو رونالدو
یکشنبه شب، یکی از شناخته شده ترین ورزشکاران روی کره زمین اولین بازی خود را با تأخیر برای کارفرمایان جدیدش انجام داد و کاپیتان تیم ریاض شد تا با پیروزی 1-0 مقابل الاتفاق شروع خوبی را در لیگ عربستان داشته باشد.این عملکرد چندان با شکوه نبود، اما تاثیر حضور رونالدو به اندازه کافی احساس می شد. شوت‌های از راه دور، ضربه آزاد خارج از هدف و حتی تلاش هایی برای ضربه سر وجود داشت.او شاید نقشی در تک گل بازی هم داشت. به طور قابل پیش بینی و همانطور که همیشه قرار بود باشد، رونالدو جذابیت اصلی خود را به نمایش گذاشت. النصر در رسانه‌های اجتماعی پرحجم خود اعلام کرد که «از امروز» بیش از 30 کانال تلویزیونی این مسابقه را در سراسر جهان پخش خواهند کرد. یکی از این رسانه ها ESPN در ایالات متحده ذکر شد. CCNTV چین; Sky Sports و دیگر شبکه ها در اروپا. کانال هایی در آفریقا، آلبانی، تایلند و اندونزی هم در این لیست وجود دارد.فابریزیو رومانو، برجسته‌ترین گورو انتقال رسانه‌های اجتماعی جهان، در این مراسم حضور داشت و از بخش VIP بازی را تماشا کرد.پفتنی است النصر با قراردادی دو سال و نیمه موافقت کرده که تصور می شود سالانه بیش از 200 میلیون دلار برای رونالدو درآمد داشته باشد. طبیعی است با این اوصاف رونالدو گاهی اوقات احساس کند که مرکز دنیای فوتبال است.


النصر عربستان کریستیانو رونالدو الاتفاق عربستان لیگ فوتبال عربستان دسته : فوتبال

آغاز رسمی دوران جدید فوتبالی کریستیانو رونالدو
5.0 (2)


موضوع جالبی بود

1402/01/13 5 · Reply


خسته نباشید. عالی

1402/01/13 5 · Replyطرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.