پیدایش ویروس کرونا در چین


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 50 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 50 ثانیه
وال‌استریت ژورنال 23 ماه می 2021 به نقل از منابع اطلاعاتی آمریکا گزارش داد که سه ویروس‌شناس آزمایشگاه ووهانِ چین (جایی که ویروس کووید ـ 19 از آنجا آغاز به گسترش جهانی کرد)، در نوامبر 2019 (19 ماه پیش از گزارش وال استریت جُرنال) از مسئولان خود خواسته بودند برای درمان در بیمارستان بستری شوند.

این درخواست چند ماه پیش از اعلام رسمی پیدایش ویروس کرونا مطرح شده بود.
وال‌استریت جرنال نوشته بودکه این مطلب را بر اساس یک گزارش تازه‌افشاشده اطلاعاتی آمریکا تهیه کرده است. این گزارش در آستانه جلسه نهاد تصمیم‌گیری سازمان جهانی بهداشت ارائه شده بود که انتظار می‌ رفت در آن در مورد مرحله بعدی تحقیق در زمینه منشأ کووید ـ 19 بحث شود.
آمریکا، نروژ، کانادا، بریتانیا و چند کشور دیگر، در مارس 2020، دربارهٔ مبدأ پیدایش ویروس کرونا، اظهار نگرانی کرده، و خواستار تحقیقات کامل‌تری با همکاری سازمان جهانی بهداشت شده بودند.
دولت دونالد ترامپ اعلام کرده بود، یقین دارد که چند پژوهشگر آزمایشگاه ووهان، در پائیز 2019 ـ ماه‌ها پیش از اعلام مشاهده اولین موارد ویروس کرونا، با علائم کووید ـ 19 بیمار شده بودند. چین همچنان نَشت ویروس کووید ـ 19 از آزمایشگاه ووهان را رد می‌کند.


دسته : تاریخ ویروس کرونا
پیدایش ویروس کرونا در چین
4.5 (2)


عالی

1402/03/03 5 · Reply


خیلی خوب بود. استفاده زیادی کردم

1402/03/03 4 · Replyطرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.