مختصری درباره همسر زیبای فوتبالیست ترک تبار آلمان


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 54 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 54 ثانیه
در این مقاله قصد داریم در مورد زندگی عاشقانه ایلکای گوندوگان صحبت کنیم.
درباره همسر ایلکای گوندوگان یا دوست دختر او و اینکه او کیست. با این حال، قبل از اینکه این کار را انجام دهیم، بیایید کمی به بیوگرافی خود ایلکای نگاهی بیندازیم. گوندوغان از پدر و مادری ترک در گلزنکرخن، نوردراین-وستفالن، آلمان به دنیا آمد. پدربزرگ IIkay در Balikesir ترکیه زندگی می کرد اما بعداً برای کار به عنوان معدنچی به آلمان نقل مکان کرد. در سال 1979، بقیه اعضای خانواده هم به آلمان آمدند. گوندوغان در مورد فوتبال بسیار سخت کوش بوده است. او از باشگاهی به باشگاه دیگر نقل مکان می کرد. از VfL Bochum به FC Nürnberg، از FC Nürnberg به Borussia Dortmund و به منچستر سیتی. گوندوغان از سال 2011 برای تیم ملی آلمان بازی می کند. او بخشی از 23 نفر اصلی تیم برای جام اتحادیه اروپا در سال 2012 بود. او به دلیل مصدومیت نتوانست در جام جهانی فوتبال 2014 برزیل به این تیم ملحق شود که البته آلمان توانست به عنوان قهرمان آن جام ظاهر شد. او همچنین بخشی از تیم برای جام جهانی 2018 روسیه بود. گوندوغان همچنین یکی از نمایندگان کشورش آلمان در جام جهانی 2022 قطر بود. او اولین گل بازی آنها مقابل ژاپن را به ثمر رساند. IIker Gundogan یک زن زیبا به نام سارا ارفاوی را به عنوان همسر خود دارد. او دوست دختر سابق سیلا شاهین بازیگر آلمانی است.

سارا ارفعی چند سال دارد؟

سارا در 16 ژوئیه 1995 در فرانسه متولد شد و پس از آن در کودکی به ایتالیا نقل مکان کرد.

سارا ارفعی چه می کند؟

سارا ارفعی مدل است. او برای امرار معاش کار مدل انجام می دهد و به خاطر پروژه های خوب خود به شهرت رسیده.او قبلاً با برخی از برندهای بزرگ کار کرده است و در حال حاضر در حال پیشرفت در دنیای پر زرق و برق مد است.با این حال، او خود را تنها به یک صنعت محدود نکرده است.همسر IIker، سارا یک شخصیت تلویزیونی و مجری است که چندین برنامه را در تلویزیون ایتالیا میزبانی کرده است. او در تلویزیون بسیار فعال است. او همچنین بازیگر برنامه های تلویزیونی است.او در یکی از برنامه های تلویزیونی معروف یعنی شاهزاده خانم و شاهزاده خانم عشق در W9 ظاهر شد.

سارا ارفاوی و آی کی گوندوگان چند سال است که ازدواج کرده اند؟

گوندوغان معمولاً از زندگی شخصی خود چیز زیادی منتشر نمی کند و آرفاویی نیز همینطور است، بنابراین دقیقاً مشخص نیست که این زوج چه مدت با هم بوده اند. اما اولین تصاویر این زوج با هم در اکتبر 2021 در اینستاگرام ظاهر شد، زمانی که آنها در پورتوفینوی، ایتالیا عکس گرفتند. گفتنی است این زوج چندی پیش و در حدود سال 2021 با هم ازدواج کردند.

سارا ارفعی بچه دارد؟

گوندوگان و سارا  فعلاًاز خود فرزندی ندارند.

گوندوغان سارا ارفعی IIker Gundogan ایلکای گوندوگان سارا ارفاوی : چهره ها و سبک زندگی
مختصری درباره همسر زیبای فوتبالیست ترک تبار آلمان
4.5 (2)


عالی بود، سپاس

1402/02/29 5 · Reply


ممنون از شما، ادمین عزیز

1402/02/29 4 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.