چگونه تردز را روی ویندوز خود نصب کنیم؟


مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه و 58 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه و 58 ثانیه
این پلتفرم در چند روز اول 100 میلیون عضو پیدا کرده است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت در آن دیده نمی شود.
چگونه تردز را روی ویندوز خود نصب کنیم؟
تنها مشکل این است که، در حال حاضر، فقط تحت نسخه موبایل است. البته می‌توانید پست‌های جداگانه را در مرورگر مشاهده کنید، اما نمی‌توانید کل فید خود را پست کنید یا بخوانید.
شخصاً رابطه من با توئیتر در چند ماه گذشته به شدت کاهش یافته است، بنابراین تصمیم گرفتم تا Threads را امتحان کنم.
Threads هنوز عقب است زیرا تلفن همراه را تحت Android و iOS پشتیبانی می کند، بنابراین من واقعاً نمی‌توانم از آن در هیچ چیز دیگری غیر از تلفن و رایانه لوحی خود استفاده کنم. اما اگر از ویندوز 11 استفاده می‌کنید، با استفاده از زیرسیستم ویندوز برای اندروید، یک مسیر سریع برای رفع این محدودیت ایجاد کنید.
همه اینها به اپ استور آمازون و فعال کردن قابلیت بارگذاری جانبی فایل های APK اندروید با تکان دادن چند سوئیچ بستگی دارد. بنابراین این راهنما فقط برای Threads نیست و سایر برنامه های اندرویدی را هم پوشش می دهد.

قبل از شروع:

     ویندوز 11 را نصب کنید.
     آخرین به روز رسانی ویندوز را نصب کنید.
     اطمینان حاصل کنید که مایکروسافت از فروشگاه Appstore آمازون در کشور یا منطقه شما پشتیبانی می کند. (اینجا را بررسی کنید.)
نرم افزار Amazon Appstore/Windows Subsystem را برای اندروید نصب کنید
     فروشگاه مایکروسافت را باز کنید و Amazon Appstore را جستجو کنید. برای شروع دانلود روی Install یا Get کلیک کنید.
     این کار شما را از طریق یک فرآیند راه اندازی سه مرحله ای پیش می برد- فقط آن را دنبال کنید. برای ایجاد تغییرات در چند ابزار کمکی، اجازه می‌خواهد - به آنها اجازه دهید، و به زودی از شما خواسته می‌شود رایانه خود را مجدداً راه‌اندازی کنید.
     هنگامی که رایانه از راه اندازی مجدد باز می گردد، رایانه شما به طور خودکار شروع به نصب زیرسیستم ویندوز برای اندروید می کند. هنگامی که این کار به پایان رسید، یک صفحه ورود به سیستم فروشگاه Appstore آمازون از شما خواسته می شود. (لازم نیست وارد شوید.)
     اکنون می توانید Windows Subsystem for Android را در منوی Start خود پیدا کنید. آن را باز کنید و تنظیمات پیشرفته را در سمت چپ انتخاب کنید، سپس نوار لغزنده Developer mode را به سمت راست تغییر دهید.

Threads APK را دانلود کنید:

گزینه‌های متعددی برای دانلود فایل‌های APK برنامه‌های اندروید وجود دارد، اما اگر نمی‌دانید به کجا می‌روید، می‌توانید در گوشه‌های ناخوشایند وب قرار بگیرید. یکی از ایمن ترین ها در تجربه من APKMirror است.
     Threads APK را با استفاده از پیوند APKMirror در اینجا دریافت کنید.
     به طور پیش فرض به پوشه Downloads شما می رود.

WSATools را نصب کنید:

در حالی که چندین گزینه برای برنامه‌ها وجود دارد که امکان نصب فایل‌های APK اندروید را پس از نصب زیرسیستم ویندوز برای اندروید فراهم می‌کنند، WSATools یکی از ساده‌ترین آنهاست و یکی دیگر از دریافت‌های مایکروسافت استور است.
     فروشگاه مایکروسافت را باز کنید و WSATools را جستجو کنید. آن را نصب کنید.

Threads را نصب کنید:

همه قطعات سر جای خود هستند، بیایید برویم!
     WSATools اکنون در منوی استارت شما در دسترس خواهد بود. بازش کنید.
     روی Install an APK کلیک کنید. این به شما می گوید که ADB در اولین باری که آن را اجرا می کنید از بین رفته است. روی Install کلیک کنید و پوشه ای را برای نصب انتخاب کنید یا بسازید. من شخصاً C:ADB را ساختم. (دوباره مجبور نخواهید شد این کار را انجام دهید.)
     پس از انجام این کار، درخواست دیگری برای یافتن فایل خود دریافت خواهید کرد. به پوشه Downloads خود بروید و Threads APK تازه دانلود شده ما را انتخاب کنید.
     وقتی نماد Threads و اطلاعات نشان داده شد، روی Install کلیک کنید.
     این امکان وجود دارد که برای اشکال زدایی ADB مجوز درخواست کند. اگر چنین است، بله را کلیک کنید.
اگر این کار نمی کند، یا می گوید نمی تواند به WSA دسترسی پیدا کند، راه اندازی مجدد دستگاه برای امتحان مجدد کار را انجام می دهد.
و تمام! اکنون Threads باید در منوی Start شما در دسترس باشد، بنابراین وقتی پشت میز کار خود هستید یا روی دکل بازی خود در حال استراحت بین اجراها هستید، می توانید Threads را در رایانه شخصی ویندوز 11 خود به همان راحتی فیس بوک، توییتر و مایکروسافت باز کنید. 

تردز threads رایانه : رایانه و گوشی همراه
چگونه تردز را روی ویندوز خود نصب کنیم؟
5.0 (2)


میتونست یکم کامل تر باشه مطلب

1402/04/19 5 · Reply


موضوع جالبی بود

1402/04/19 5 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.