رفع خطای your edits weren’t saved please try again در اینستاگرام


مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه و 15 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه و 15 ثانیه
آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که وقتی اینستاگرام به شما می گوید: «ویرایش های شما ذخیره نشدند» بعد از ساعت ها وقت گذاشتن برای کامل کردن پست خود، دچار مشکل شدید؟ نگران نباشید، همه ما چنین جایی گیر کرده ایم.
توئیت ها، صرفاً براساس محبوبیت و ترند موضوع در چهارچوب مباحث روز و قوانین حاکم بر کشور انتخاب شده اند و ارائه دهنده نظر و دیگاه «طرح زندگی خوب» نیستند. مسئولیت محتوی این توئیت ها بر عهده نویسندگان آن ها در شبکه های اجتماعی است.
رفع خطای your edits weren’t saved please try again در اینستاگرام
ناراحت نباش! در این مقاله، من به شما نشان خواهم داد که چگونه این مشکل رایج را برطرف کنید و با پست های خود به مسیر خود برگردید. لازم نیست نابغه فناوری باشید یا مهارت خاصی داشته باشید - فقط این مراحل ساده را دنبال کنید!
1. اتصال کند یا بدون اینترنت: ابتدا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید. مطمئن شوید که تلفن یا لپ تاپ شما به یک اتصال Wi-Fi پایدار و ایمن متصل است. اگر هر یک از اتصالات داده شما ناپایدار باشد، ممکن است ویرایش های شما ذخیره نشود و اینستاگرام فکر کند که نمی توانید متصل شوید.
2. راه اندازی مجدد برنامه اینستاگرام: برنامه اینستاگرام را ببندید و دوباره باز کنید. در حالی که هنوز در همان اتصال Wi-Fi هستید، برنامه را دوباره باز کنید تا ببینید آیا ویرایش‌های شما ذخیره شده است یا دوباره همان خطا را دارید.
3. رفع مشکل ازطریق تنظیمات تلفن: اگر هنوز نمی‌توانید ویرایش‌های خود را ذخیره کنید، تنظیمات شبکه تلفن خود را بازنشانی کنید. برای انجام این کار، به تنظیمات گوشی خود بروید، "General" و سپس "Reset" را بزنید و "Reset Network Settings" را انتخاب کنید.
4. دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید: اگر بازنشانی تنظیمات شبکه شما همچنان کار نمی کند، سعی کنید دستگاه خود را ترک کرده و مجدداً راه اندازی کنید. این کار تلفن شما را تازه می کند و به طور بالقوه مشکل را حل می کند.
5. تغییر شبکه: اگر هیچ یک از مراحل بالا جواب نداد، سعی کنید به یک اتصال Wi-Fi جایگزین بروید یا به داده تلفن همراه بروید. این به شما کمک می کند تا دوباره دسترسی پیدا کرده و ویرایش های خود را ذخیره کنید.
با این مراحل ساده، می‌توانید به راحتی خطای «ویرایش‌های شما ذخیره نشد» را در اینستاگرام برطرف کنید و از ناامیدی احتمالی ناشی از شروع دوباره جلوگیری کنید. بنابراین، دفعه بعد که صفحه نمایش مخوف ظاهر شد، این نکات را امتحان کنید - موفق باشید!
با دنبال کردن این مراحل، باید بتوانید به راحتی به پست های اینستاگرام خود دسترسی پیدا کرده و ذخیره کنید. اگر هیچ یک از این راه حل ها کار نمی کند، توصیه می شود که مستقیماً از طریق وب سایت یا برنامه با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید. آنها می توانند بیشتر عیب یابی کنند و به شما در حل مشکل کمک کنند، بنابراین می توانید به منطقه برگردید و پست ارسال کنید.سوالات متداول

چرا ویرایش های من در اینستاگرام ذخیره نمی شود؟

اگر فضای ذخیره‌سازی کافی در گوشی شما وجود نداشته باشد، ممکن است اینستاگرام آنها را پس از ویرایش ذخیره نکند که منجر به خطای «ادامه ویرایش نمی‌شود». در نتیجه، ممکن است بخواهید فضایی را در فضای ذخیره سازی خود ایجاد کنید و برای بهترین نتیجه، یک عکس دیگر به آن بدهید.

چرا نمی توانم عکس ها را در اینستاگرام ویرایش کنم؟

در حال حاضر هیچ گزینه ویرایش پس از پست برای عکس های اینستاگرام وجود ندارد. برای اصلاح عکس مورد علاقه‌ای که قبل از پست کردن آن را خراب کرده‌اید، آن را حذف کنید و دوباره امتحان کنید.

چگونه پست های ویرایش شده در اینستاگرام را بازیابی می کنید؟

برای دسترسی به نمایه خود، نمایه یا عکس خود را در گوشه سمت راست پایین صفحه انتخاب کنید.گزینه های بیشتری را از منویی که در گوشه بالا سمت راست ظاهر می شود انتخاب کنید، سپس کنترل های فعالیت و سپس فعالیت خود را انتخاب کنید.گزینه با عنوان Recently deleted را انتخاب کنید. توجه: اگر در گذشته اخیر هیچ موردی را پاک نکرده‌اید، ممکن است گزینه‌های فهرست شده در زیر را نبینید.روی دسته محتوایی که می‌خواهید برای همیشه حذف یا بازیابی کنید در بالای صفحه کلیک کنید:پست‌ها در نمایه‌ها، برای پست‌های روی نمایه‌هاویدیو برای ویدیوهاقرقره برای قرقره ها، بایگانی برای بایگانی ها، داستان های آرشیو شده برای داستان های آرشیو شدهروی عکس، ویدیو یا داستانی که می‌خواهید به طور کامل بازیابی یا حذف کنید، کلیک کنید تا بتوانید انتخاب خود را انجام دهید.روی گزینه های بیشتر در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید، سپس روی Restore to profile، Restore یا Delete it کلیک کنید.

آیا می توانید تاریخچه ویرایش را در اینستاگرام ببینید؟

برای دسترسی به نمایه خود، روی عکس خود که در گوشه سمت راست پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید. گزینه بالا را انتخاب کنید. فعالیت خود را انتخاب کنید، سپس سابقه حساب را از منوی کشویی انتخاب کنید. با اسکرول کردن به پایین می توانید تمام تغییراتی را که در حساب خود ایجاد کرده اید مشاهده کنید.

ویرایش در اینستاگرام کجاست؟

عکس خود را با کلیک بر روی آن انتخاب کنید. منوی Edit را انتخاب کنید. می توانید قبل از کلیک بر روی دکمه ذخیره، تغییراتی در پست خود ایجاد کنید، مانند حذف یا اضافه کردن یک عنوان. اگر عنوانی تغییر کرده باشد، ممکن است با کلیک بر روی آن کلمه Edited ظاهر شود.

اگر کپشن را در اینستاگرام ویرایش کنید چه اتفاقی می‌افتد؟

هنگامی که پس از انتشار پست اینستاگرام، تغییراتی در آن ایجاد می کنید، اینستاگرام رتبه بندی آن پست را بازنشانی می کند. تعداد لایک ها و کامنت هایی که تا آن لحظه جمع کرده اید بازنشانی می شود و دیگر شمارش نمی شود. پس از رسیدن به نقطه اول برای هر منطقه یا هشتگی که استفاده می کنید، از پست های برتر حذف خواهید شد.

آیا همه می توانند سابقه ویرایش شما را ببینند؟

هر کسی که بتواند پست را مشاهده کند، می‌تواند تاریخچه تغییراتی را که پس از انتشار پست روی آن انجام شده است، مشاهده کند. افرادی که فعالانه به صفحه شما کمک می کنند تنها کسانی هستند که می توانند تغییرات را مشاهده کنند.

نتیجه

تا حالا شده وقتی عکسی را در اینستاگرام ویرایش کردید، ذخیره را بزنید و سپس برنامه از کار بیفتد؟ ما همه در چنین موقعیتی بوده ایم! این یکی از ناامید کننده ترین مسائل در مورد پلتفرم رسانه های اجتماعی است. اگر می‌خواهید این مشکل را برطرف کنید و ویرایش‌های خود را ذخیره کنید تا بتوانید شاهکار خود را پست کنید، این مطلب را بخوانید! در این مقاله، ما به چند مرحله ساده برای کمک به شما برای بازگرداندن آن ویرایش‌ها نگاه می‌کنیم.

خطا در اینستاگرام ارور اینستاگرام اینستاگرام دسته : رسانه و شبکه اجتماعی
رفع خطای your edits weren’t saved please try again در اینستاگرام
3.5 (2)


ممنون بخاطر آگاهی رسانی در این خصوص

1402/04/26 5 · Reply


خسته نباشید. استفاده کردیم از مطلب خوبتون

1402/04/26 2 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.