نگاهی به زندگی بروس ویلیس و دمی مور به بهانه پارکینسون


مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 28 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 28 ثانیه
همانطور که مطلع شده اید، متاسفانه بازیگر سرشناس و افسانه ای هالیوود، آقای بروس ویلیس با آن کارنامه درخشان، مبتلا به بیماری پارکینسون شده است به نحوی که حتی در دیدار اخیر خود در نوامبر 2023، قادر به شناخت همسر سابق خود، دمی مور هم نبوده است.
نگاهی به زندگی بروس ویلیس و دمی مور به بهانه پارکینسون
به این مناسبت در این پست نگاهی کوتاه خواهیم داشت به رابطه این دو بازیگر تاریخی هالیوود. با ما همراه باشید.
بروس ویلیس و دمی مور

دمی مور و بروس ویلیس به عنوان یک زوج نمادین در تاریخ ماندگار شدند. اگرچه جزر و مد زمان منتظر بود که پیوندشان به آرامی گسسته شود، اما داستان عاشقانه آن‌ها، با لطف و مهربانی خاصی آغاز شد و در یادها ماند. با توجه به اخبار بیماری اخير بروس ويليس شاید دنبال کردن این قصه عاشقانه همراه با احساسی تلخ باشد.
بروس ویلیس و دمی مور

این زوج در سال 1987 سر صحنه فیلمبرداری Close Watch برای اولین بار با هم آشنا شدند. واقعیت جالب این است که دمی جوان در این دوران در حال زندگی عاشقانه با یکی دیگر از بازیگران سینما، امیلیو استیوز بود. با این حال، احساسش به بروس به گونه ای بود که تصمیم گرفت امیلیو را ترک کند تا داستان خود را با بروس ویلیس آغاز کند. 
بروس ویلیس و دمی مور

چهار ماه بعد، بروس و دمی با سرعت هزار کیلومتر در ساعت، زندگی مشترک خود را در لاس وگاس پشت سر میگذاشتند. آن‌ها در سوئیت خود در هتل گلدن ناگت برای یک عروسی دورهمی پیوند خوردند. ۹ ماه بعد این زوج اولین دختر خود، رامر را به دنیا آوردند، از هالیوود، فرش‌های قرمز و مراسم اهدای جوایز آن فاصله گرفتند و جنون لس آنجلس را ترک کردند تا بقیه سال را در مزرعه‌ای در آیداهو بگذرانند. با این حال، در این لحظه است که همه چیز تغییر می کند..
بروس ویلیس و دمی مور

در رسانه ها شایعات خیانت های بروس ویلیس افزایش می‌یابد. در سال 1991، او با داشتن رابطه نامشروع سر صحنه فیلم هادسون هاوک، که در آن نقش اصلی را بازی کرد، افشا شد. سال‌های بعد به‌طور روزافزون رابطه آنها همراه با هرج‌ومرج بود که نهایتاً منجر به طلاق این زوج در سال 2000 شد. در این گالری نگاهی به سبک تکرار نشدنی این زوج نمادین از دهه 1990 داشته ایم.

بروس ویلیس دمی مور پارکینسون : جامعه
نگاهی به زندگی بروس ویلیس و دمی مور به بهانه پارکینسون
4.5 (2)


میتونست یکم کامل تر باشه مطلب

1402/08/29 5 · Reply


کوتاه، مختصر و مفید

1402/08/29 4 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.