بیوگرافی ستاره سادات قطبی و همسرش


مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه و 49 ثانیه
مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه و 49 ثانیه
دراین پست بیوگرافی ستاره سادات قطبی و همسرش را مرور می‌کنیم.
خانم ستاره سادات قطبی مجری، بازیگر، ورزشکار و هنرمند ایرانی می باشد. ایشان همسر آقای شهرام شکیبا طنزپرداز معروف می باشند. در ادامه مـا قصد داریم کـه با این چهره بیشتر آشنا شده و زندگی نامه و فعالیت هاي او را مرور کنیم. مـا هم چنین نکات جالبی کـه زبان خود او نقل شده اسـت را هم بـه اشتراک خواهیم گذاشت.

ستاره سادات قطبی کیست؟

ستاره سادات قطبی متولد سال 65 در نجف آباد اصفهان اسـت. او مجری و برنامه ساز موفق تلویزیون و همسر شهرام شکیبا اسـت کـه زندگی جسورانه ‌اي داشته‌ اسـت. خانم ستاره سادات از کودکی بسیار فعال بودو در رشته والیبال فعالیت میکرد. او در مسابقات قهرمانی استان اصفهان در تیم والیبال مدرسه جز منتخبیبن بودو این تیم قهرمان نیز شد. بـه گفته خودش بعد از چند سال بـه رشته کیک بوکسینگ علاقه مند شد.

زندگی ستاره سادات قطبی در خانواده مذهبی

ستاره سادات قطبی درخانواده‌اي مذهبی متولد شده‌ اسـت. او زمانی کـه نوجوان بود برای این کـه بتواند در مسابقات قرآن شرکت کند یکسال ترک تحصیل کرد. ایشان در توضیح این تصمیم بـه سایت نجف‌آباد نگار می گوید: مـن در آن زمان ۱۵ ساله بودم، یکسال بـه جامعه القرآن کـه نخستین سال تاسیس آن در نجف آباد بود رفتم ودر آنجا حفظ قرآن را شروع کردم، اون سال یکسال پر از خاطره بودو رنگ و بوی دیگری برای مـا داشت.
وی ادامه می‌دهد: تاثیر حفظ قرآن در زندگی مـن آن قدر قشنگ بود کـه قابل توصیف نیست، چـه از نظر مادی و چـه از نظر معنوی تاثیرات مثبتی داشت. روح آدم خیلی عوض میشه، روحیات آدم رو بـه لطافت میره، موقعی کـه اتفاقی می افته کمتر و دیرتر خشمگین میشی، آرامشت خیلی بیشتره و مـن آدم مهربونتری شدم بعد از این کـه حافظ قرآن شدم.

نماز خواندن و قرآن خواندن ستاره سادات قطبی

البته تمام این ها از لطف خداست، “هذا مـن فضل ربی” و مـن تمام اتفاقاتیکه برام افتاده را مدیون خداوند هستم، ولی قطعا و قطعا بی تاثیر نیست حفظ قرآن و حتی قرائت قرآن. اگر مـن یک روز باصدای بلند قرآن نخوانم و یا صوت قرآن در خانه مـن پخش نشه آن روز برای مـن کسل کننده اسـت و آن روز یکم برای مـن تاریکه. نمیگم هرروز قرآن میخوانم، چراباید غلو کنم، اما بـه دین و مذهبی کـه دارم پایبندم.
مـن سعی می کنم حداقل هفته اي یکبار صوت قرآن در خانه مـن و بچه هاي مـن از شنیدن قرآن لذت ببرند. خدا رو شکر سید صدرای مـن موقع خواب همیشه بـه مـن میگه مامان برام قرآن بخون. و مـن باید حتماً براش آیت الکرسی رابا صدای بلند و با صوت بخونم تا بـه خواب بره. او بعد از پایان دوران دبیرستان در رشته خبرنگاری در دانشگاه ادامه تحصیل داد و سپس وارد صدا و سیما شد.

تحصیلات ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی فارغ‌التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری اسـت. او کارش را در صدا و سیما بعنوان گرافیست برنامه هاي آموزشی و مذهبی از شبکه آموزش شروع کرد و از همانجا مسیر زندگی و کاری‌اش تغییر پیدا کرد. این مجری محجبه سابقه اجرا و بازی در سریال گاندو ۲ و نوار زرد ۲ را نیز در کارنامه هنری خود دارد. وی بتازگی خبر از حضور خود دریک سریال جدید داد اما از اعلام نام سریال خودداری کرد.

ازدواج و همسر ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی زمانی کـه خیلی جوان بود ازدواج کرد و صاحب پسری شد. اما این ازدواج چندان پایدار نبود و بعد از مدتی بـه جدایی انجامید. خانم ستاره قطبی درسال 93 با شهرام شکیبا طنزپرداز و مجری تلویزیون ازدواج کرد و حاصل این ازدواج نیز یک پسر اسـت. ستاره سادات قطبی با هردو فرزند خود رابطه بسیار خوبی دارد.
شهرام شکیبا و ستاره سادات قطبی
شهرام شکیبا 44 ساله اسـت ودر سال 85 از مهسا ملک مرزبان کـه او نیز مجری اسـت جدا شد. آن ها نیز یک پسر دارند. زندگی شهرام شکیبا و ستاره سادات قطبی تا بحال بـه شیرینی گذشته اسـت. خانم ستاره سادات قطبی مدتی در شبکه آموزش بعنوان گرافیست مشغول بـه کار بود سپس بعد از ازدواج با شهرام شکیبا درسال 96 با وی نخستین تجربه اجرای مشترک خودرا بدست آورد.

بیماری ستاره سادات قطبی

این مجری ۳۶ ساله کـه فعالیت زیادی در شبکه‌ هاي اجتماعی دارد و بیش از ۳۰۰ هزار نفر در اینستاگرام او را دنبال میکنند، در استوری خود عکسی منتشر کرد کـه در آن مقدار زیادی دارو شامل آمپول و سرم بـه چشم می خورد و نوشت: «اینا شام و ناهار مـن هستند.» او سپس با انتشار متنی از درد و بیماری خود گفت و نوشت: امروز لبخند و گریه منو دیدید. مجبورم بخاطر شماها و بچه ها بخندم.
حالم اصلا خوب نیست قربونتون برم. خیلی برام دعا کنید. خییلی. دعا کنید خلاص بشم از این همه ی…. خدا درد رو میده درمونش هم میده اما اگه نخواد تا آخر عمر بهت هدیه اش میکنه. امشب مـن برای همه ی تون طلب عافیت میکنم. شـما هم برای مـن. میگن تا دیر نشده بـه کسیکه دوستش داری بگو دوستت دارم. تا دیر نشده بگم بهتون کـه خیییلی دوستتون دارم. شبتون بخیر رفقا.
او پیش از این هم اشاره‌اي هرچند گذرا بحال جسمی بد خود کرده اما بـه جزئیات آن نپرداخته بود. باید بگوییم کـه ستاره سادات قطبی با بازی در سریال گاندو بـه شهرت رسید. نوارد زرد دومین تجربه ي هنری او اسـت. در آخر هم عکس هاي ستاره سادات قطبی و همسر و فرزندان شان را مرور می‌کنیم. مـا لینک پیج اینستاگرام ستاره سادات قطبی را هم در آخر این مقاله آورده ایم. 
پیج اصلی ستاره سادات قطبی در اینستاگرام
setareh_sadat_ghotbi@

سادات قطبی شهرام شکیبا دسته : چهره ها و سبک زندگی
بیوگرافی ستاره سادات قطبی و همسرش
رتبه: 4.5 (2)


مرسی

1401/10/28 رتبه: 5 · Reply


بسیار عالی بود

1401/10/28 رتبه: 4 · Reply

طرح زندگی خوب

درباره ما

طرح زندگی خوب، پرتال جامعی است که در اکثر حوزه های مرتبط با کیفیت زندگی، به ارائه خدمات آنلاین و تولید محتوی می پردازد. هدف این سامانه، ایجاد فرصت های بهبود در کیفیت زندگی فارسی زبانان بویژه ایرانیان عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه
عضویت

کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.