نگاهی به املاک و مستغلات تیلور سویفت


تقریباً کسی نیست که تیلور سویفت را به دلیل موفقیت در حرفه موسیقی مینشناسد. با این حال، آنچه چندان شناخته شده نیست این واقعیت است که او دارای املاک و مستغلاتی چشمگیر است. در واقع ، او اکنون صاحب 7 ملک کم نظیر در ایالات متحده است. ناگفته نماند، گفته شده است که او در لندن به دنبال ملکی است تا به دوست پسر خود، جو الوین نزدیکتر باشد. بیایید نگاهی به املاک او داشته باشیم. در مجموع 7 مورد وجود دارد: یکی در لس آنجلس، دو مورد در نشویل، 3 مورد در شهر نیویورک و دیگری در رودآیلند.

بورلی هیلز، کالیفرنیا
این منطقی است که تیلور در لس آنجلس صاحب املاک باشد، زیرا در کنار خوانندگان مشهور جهان خواهد بود. عمارت وی در سال 1934 در بورلی هیلز با مساحت بیش از 10982 فوت مربع زمین ساخته شده و ارزش آن نزدیک به 30 میلیون دلار است. این گرانترین ملکی است که وی در اختیار دارد. املاک گرجیان Revival برجسته بوده و دارای 7 اتاق خواب، 10 حمام، یک سینمای خانگی، سالن بدن سازی، استخر شنا و حتی زمین تنیس است. در واقع این عمارت قبلاً در اختیار تهیه کننده فیلم ساموئل گلدوین بود.

نشویل، تنسی
نشویل جایی است که تیلور فعالیت موسیقی خود را آغاز کرده است. اولین ملکی که وی در آنجا دارد، آپارتمان 3.240 فوت مربعی در Music Row است که وی در 20 سالگی خریداری کرده است. ارزش آن حدود 3 میلیون دلار است و دارای ویژگی های سبک صنعتی بوده و همچنین به لطف پنجره های سقفی دارای نمای آسمان شهر میانه نشویل است

نشویل، تنسی
دومین ملکی که تیلور در نشویل دارد، ملک Revival Revival مربوط به سال 1934 است که دارای یک خانه اصلی 5600 فوت مربعی است. این خانه دارای 4 اتاق خواب و 4.5 حمام است. در پشت آن، یک استخر و همچنین یک مهمانپذیر 2000 فوت مربع وجود دارد. ارزش آن تقریباً 2.5 میلیون دلار تخمین زده شده است.

Watch Hill، رود آیلند
همانطور که می دانیم نشویل و لس آنجلس تنها مکان هایی نیستند که تیلور به آنها خانه می گوید. در آن سوی ساحل، تیلور صاحب یک ملک با چشم انداز ساحل است که 6.65 میلیون دلار ارزش دارد. این ملک دارای 7 اتاق خواب، 9 حمام و یک استخر خیره کننده کامل است. این خانه در واقع در بالاترین نقطه رود آیلند قرار دارد!

نیویورک
در سال 2014، تیلور نه یک، بلکه دو پنت هاوس مجاور در یک ساختمان قدیمی تریبکا خریداری کرد. وی سپس آنها را به یک دوبلکس بزرگ تبدیل کرد که دارای 10 اتاق خواب، 10 حمام، یک اتاق بیلیارد و حتی یک پله برقی است.

نیویورک
سه سال پس از خرید دو پنت هاوس ترایبکا، تیلور با خرید خانه یک صد ساله املاک خود را توسعه داد. البته، خانه به بسیاری از امکانات لوکس مانند سینمای خانگی، سالن بدن سازی و مجموعه مهمانان مجهز است. گفته می شود ارزش این خانه حدود 12.5 میلیون دلار است.

نیویورک
تیلور برای بهره بردن از املاک خود در نیویورک، یک خانه شهری آجری متعلق به سال 1912 در دهکده غربی خریداری کرد. قطعاً علارغم بازسازی های مدرن همچنان جذابیت قدیمی را دارد. با 5 اتاق خواب، 7 حمام و یک استخر سرپوشیده داخلی، یک مکان باورنکردنی برای زندگی به نظر می رسد. علاوه بر این، خانه دارای سقف هایی با ارتفاع دو و انواع لوسترهای پر زرق و برق است. گفته می شود ارزش این دارایی 9.75 میلیون دلار است.


دسته : موسیقی 5/5.00
کلیه حقوق وبسایت glp.ir متعلق به تیم طرح زندگی خوب است.